Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Lara, Larfix, Larun czyli moja ONka :D

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 22 wrz 2012, o 10:03

Fajnie :ok:

U nas tez strasznie zimno, a o 13 idziemy na pierwszą lekcje szkoleniową. Modlę się żeby nie zaczęło padać.
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Letty » 22 wrz 2012, o 11:24

Pare dni temu musiałam właśnie odwołać lekcję ze względu na deszcz ;/ Mam nadzieję , że dziś nie będzie aż tak źle . Wystarczy, że jest zimno, padać nie musi :p Bo chcę iść na sesjowy spacer :D :D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 22 wrz 2012, o 16:14

Odwołać lekcje z powodu deszczu..... Żeby mój trener taki dobry był...... u nas w sumie nie można odwołać lekcji z powodu deszczu..... bo by te lekcje nigdy się nie odbyły :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 22 wrz 2012, o 16:35

Bejti napisał(a):Odwołać lekcje z powodu deszczu..... Żeby mój trener taki dobry był...... u nas w sumie nie można odwołać lekcji z powodu deszczu..... bo by te lekcje nigdy się nie odbyły :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: narzekacie! :roftl: :roftl: ja wyszłam z domu było słonko, wróciłam był deszczyk :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 22 wrz 2012, o 16:45

To jak przyjedziesz do nas to rano: otworzysz jedno oko - słońce, drugie oko - deszcz:D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 22 wrz 2012, o 16:50

Bejti napisał(a):To jak przyjedziesz do nas to rano: otworzysz jedno oko - słońce, drugie oko - deszcz:D

no i pięknie :lool: :lool: ale na klify ma byc słonko!
ps. świetne zdjęcie profilowe!
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Letty » 22 wrz 2012, o 16:56

Bejti napisał(a):To jak przyjedziesz do nas to rano: otworzysz jedno oko - słońce, drugie oko - deszcz:D

Ale super :D To ja wybieram te pierwsze :D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Letty » 22 wrz 2012, o 16:57

Bejti napisał(a):Odwołać lekcje z powodu deszczu..... Żeby mój trener taki dobry był...... u nas w sumie nie można odwołać lekcji z powodu deszczu..... bo by te lekcje nigdy się nie odbyły :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:

U mnie ma tylko Lara raz w tygodniu, więc zawsze można się dogadać, który dzień :)
ObrazekObrazek

Letty
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Letty » 22 wrz 2012, o 17:15

Chwilę po zrobieniu poniższych zdjęć zaczęła się ogromna burza, z deszczem, strasznym wiatrem a no i dla tych, którzy nie wiedzą - Lara ma swoje nowe M2. :-P I dzięki tej burzy wreszcie chyba poczuła, że to jej nowy domek = azyl. :lool:

Zdjęcia z nową zabawką :-P Przypomniało mi się dziś, że w piwnicy mam starą piłkę od kosza. Stała się ona nową ofiarą :lool:

Mniam :lool:
Obrazek

W tle właśnie wspomniane M2 :lool:
Obrazek

:lool:
Obrazek Obrazek

Obrazek

Pozdrawiamy :lool:
ObrazekObrazek

Letty
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez boloniusz87 » 22 wrz 2012, o 17:16

oj biedna piłeczka
boloniusz87
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje