Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 26 lut 2011, o 12:59

a moj gamoń tak sobie slodko spi
Obrazek
By null at 2011-02-20
pozdrawiamy :D
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 26 lut 2011, o 13:07

ewachw napisał(a):
egonek5 napisał(a):łooo matko jakie wyrka wypasione :o aż mi głupio,ze mój syn spi na starej około 15 letniej kołdrze :lol:

moja też spała jakiś czas na kołdrze, w właściwie śpiworze - pożarty... :shock:

Ten jak mu sznaucer mamy pożarł posłanko to na kocyku spał w swoim kąciku i tez mu nie przeszkadzało :D za to poprzedni piesio uwielbiał właśnie spać na złożonej letniej kołdrze, dopóki się Synek nie pojawił i jej sobie nie przywłaszczył.. :lol:
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Adela555 » 8 mar 2011, o 19:23

Mój pies śpi na kocach i poduszkach ze słomą.
Adela555
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 mar 2011, o 19:33

mój śpi od małego na kołderkach niemowlęcych ;) albo na antypoślizgowym dywaniku który miałam u siebie w pokoju pod nogi... odstąpiłam mu do przedpokoju ;) mieliśmy na noc legowisko do wypróbowania - spał po za nim, przyzwyczajony jest do wolności :P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 8 mar 2011, o 20:06

Jakich rozmiarów macie legowiska dla swoich psów? Ja się właśnie zbieram do kupienia jakiegoś i nie wiem jakiej wielkości będzie najwłaściwsze :?
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 mar 2011, o 21:57

mój w metrówce miał cały łeb wywalony po za legowisko, widać było że mu nie pasi. gdybym kupowała legowisko to min 130cm długości. I takie od dłuższego czasu szukam, ale ceny powalają :roll: przynajmniej takiego kształtu jakiego ja szukam
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 9 mar 2011, o 06:55

Brawurka napisał(a):Jakich rozmiarów macie legowiska dla swoich psów? Ja się właśnie zbieram do kupienia jakiegoś i nie wiem jakiej wielkości będzie najwłaściwsze :?

Kup największy rozmiar z dostępnych. Tak jak napisała Aga, 130cm+.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez bank8 » 26 mar 2011, o 21:16

mój ma swoją prywatna budę w domu :lol:
Obrazek
bank8
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 26 mar 2011, o 21:24

Niezły pomysł z przerobieniem transportera na domową budę. :ok
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 27 mar 2011, o 08:44

Moje psy nie korzystaja z zadnych poslan. Owszem, maja, ale zupelnie nie sa zainteresowane. W zwiazku z tym poslania wywedrowaly na strych. Nasze poslania wygladaja podobnie do tego

Obrazek

Sabinie kupilam takie na allegro (ale nie trixi, tylko jakas pani sama szyje), rozmiar jak dla slonia i jest swietne, bo zrobione ze sliskiego materialu, na ktorym klaki sie nie trzymaja.
nebrot
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje