Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Rex » 27 mar 2011, o 17:20

Nasz Rexiol ma spanko z ciepłego kocyka które ma i tak gdzieś woli walnąć sie na parkiecie a najbardziej przy samych drzwiach wejściowych co mnie denerwuje bo mieszkamy na parterze i jest zimno i pańcia panikara boi się,żeby pupilek nie zachorował ale póki co jest zdrowy ale wołami go na spanie nie będe ciągać bo w nocy i tak idzie pod drzwi. Uparciuszek mój. :lool:
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 27 mar 2011, o 18:36

A ja wciąż nie wiem czy Gamoń będzie zadowolony, bo na legowisko czekam i czekam ...
:ireful
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 28 mar 2011, o 15:01

okaże się myślę że będzie mu wygodnie
Obrazek
Rivia
Mistrzyni Arcade
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Perła
Imię: Justyna

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 28 mar 2011, o 15:52

Brawurka napisał(a):A ja wciąż nie wiem czy Gamoń będzie zadowolony, bo na legowisko czekam i czekam ...

Tego nigdy nie można być pewnym w chwili zakupu. Psiaki mają to do siebie, że czasami wolą podłogę od najwygodniejszego legowiska. :scratch
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Rex » 28 mar 2011, o 20:46

Tomek napisał(a):
Brawurka napisał(a):A ja wciąż nie wiem czy Gamoń będzie zadowolony, bo na legowisko czekam i czekam ...

Tego nigdy nie można być pewnym w chwili zakupu. Psiaki mają to do siebie, że czasami wolą podłogę od najwygodniejszego legowiska. :scratch

Dokładnie niektóre psy po zakupie nawet rozwalają legowiska ale każdy pies jest inny moja kumpela miała 4 już kupione u powiedziała,że już 5 nie kupi :lol: :lol:
Nasz Rex na szczęście nierozwala ale i tak ma w nosie na nich spać woli przy drzwiach na panelach się położyć. :lool:
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 mar 2011, o 21:06

mnie się niebiańsko podoba to legowisko, ale na naszym metrażu brak szans na wstawienie trzeciej kanapy ;) może jak zrobię jakieś przemeblowanie w pokoju to wyczaruję miejsce na nie :twisted:
http://allegro.pl/sentina-ponton-xxl-ecoskora-duzy-piekny-mocny-i1511354828.html
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Rex » 28 mar 2011, o 21:17

Aga i N napisał(a):mnie się niebiańsko podoba to legowisko, ale na naszym metrażu brak szans na wstawienie trzeciej kanapy ;) może jak zrobię jakieś przemeblowanie w pokoju to wyczaruję miejsce na nie :twisted:
http://allegro.pl/sentina-ponton-xxl-ecoskora-duzy-piekny-mocny-i1511354828.html

Mi się też właśnie takie legowiska podobają ale mamy za mało miejsca na nie jak bym chciała na korytaz to nie da rady bo wąski a w pokoju też zbytnio nie ma gdzie :scratch
Zarąbiste są te legowiska :ok :-) może kiedyś coś wykombinuje mojego wywale i z Rexem będe na legowisku spać łóżko mi nie będzie potrzebne :yahoo :-)
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 28 mar 2011, o 21:20

Aga, my mielismy taki ponton w najwiekszym rozmiarze, dla Sabiny. Nie byl z ekoskory, tylko z jakiegos kosmicznego materialu nie przyjmujacego brudu, klakow itp. Ponton, jak dla mnie mial powazna wade. Wazyl naprawde sporo. Owszem, jest rozbieralny do prania, tyle, ze cala otoczka to jeden kawalek. potwornie ciezko to z powrotem wepchac po upraniu. Moze ten, ktory wskazalas jest lzejszy i podzielony na wicej czesci... Ale uczulam na ten problem, bo my we dwoje z TZ ledwo dalismy rade.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 28 mar 2011, o 21:23

My mamy takie ale brezentowe. Najsłabsze ogniwo to zamek, ten obrzeżny. Po kilku praniach się rozwala. No, ale eco skóry się nie pierze :-)
Jak ja zamawiałam, to powiedziałam że chcę największy rozmiar. Trochę się przestraszyłam jak moj chłopak go do domu dotargał, że będzie za duży. Ale już mi się wzrok do niego przyzwyczaił. Rozmiary to: 140x110cm :lool:
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 28 mar 2011, o 21:31

Masz racje, pewnie tej ekoskory sie nie pierze :) A z tym szokiem, co do rozmiaru to mialam podobnie. Nawet sama obmierzylam to cos, czy sie nie walneli w przesylce :D
nebrot
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje