Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Rex » 28 mar 2011, o 21:38

No tam mają rozmiary napisane szkoda,że już wagi im ciężko napisać ile waży takie legowisko. Ale domyślam się,że sporo. :lool:
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 mar 2011, o 21:56

diabli wiedzą jak ta eco-skóra zachowuje się w użytkowaniu.... to co nam się podoba kurcze nie zawsze musi się sprawdzać w praktyce.... :scratch
iii tam owczarki to małe kochane tuptusie, dopiero jak idą z kimś w pewnej odległości to ktoś je podmienia i wyglądają jak kawał psa :oops:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 14 kwi 2011, o 20:33

A nam legowisko w końcu przyszło :yahoo
Gamoń po początkowej nieufności i niechęci potrafi już nawet sam z siebie (znaczy bez komendy) pójść się tam położyć. :ok
Aha, za Waszą namową kupiłam największe i ...
zajmuje mi pół pokoju i zmieściłyby się na nim dwa Gamonie!
Nicki sugerujących ten rozmiar wynotowałam! Zrobiłam screenshot'a - usuwanie wpisów nic nie da! :pala
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 14 kwi 2011, o 20:55

Brawurka napisał(a):A nam legowisko w końcu przyszło :yahoo
Gamoń po początkowej nieufności i niechęci potrafi już nawet sam z siebie (znaczy bez komendy) pójść się tam położyć. :ok
Aha, za Waszą namową kupiłam największe i ...
zajmuje mi pół pokoju i zmieściłyby się na nim dwa Gamonie!
Nicki sugerujących ten rozmiar wynotowałam! Zrobiłam screenshot'a - usuwanie wpisów nic nie da! :pala

:-P

Ale pomyśl o tym że teraz psisko śpi jak król. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 14 kwi 2011, o 21:01

Tomek napisał(a):
Brawurka napisał(a):Jakich rozmiarów macie legowiska dla swoich psów? Ja się właśnie zbieram do kupienia jakiegoś i nie wiem jakiej wielkości będzie najwłaściwsze :?

Kup największy rozmiar z dostępnych. Tak jak napisała Aga, 130cm+.

Tomku ...
chcesz wybronić doopkę? :pala
To musisz się bardziej postarać :whistle
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 14 kwi 2011, o 21:09

Ja dzisiaj już kilka klapsów dostałem, także jeszcze jeden nie zrobi mi różnicy. ;) :P
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 kwi 2011, o 21:15

Ale nie mówiłaś czy masz ON'ka z tych dłuższych czy z tych krótszych :lol: Bo wiesz... są dwie odmiany, jedna skrzyżowana z jamniorem 48 pokoleń wstecz ;-) i mój chyba do tych zalicza skoro na 120cm długiej kołderce nochala ma po za :lol: niestety takie te nasze owczarusie są duże... pochwal się jakie masz rozmiary legowiska i wstawiaj psiura na nim bośmy ciekawi czy tylko od panci oberwiemy czy od psiura też w co wątpię bo jako ten trzeci najlepiej na tym skorzysta :lol:

p.s. u mnie już przy 110/120 cm jest problem z legowiskiem - dwu-pokojowe mieszkanie, 3 osoby i miniaturka pies... w dodatku Nazgulowy nie lubi spać nocą w moim pokoju - trauma z dzieciństwa :lol: - na etapie gazetowym zamykałam zawsze na noc drzwi mojego pokoju i nie mógł rano sam iść do drugiej panci się przywitać :lol: a jak je otwierałam to ruszał jak torpeda i nie patrzał że drzwi typu harmonijka od drugiego pokoju zasunięte - TARANOWAŁ JE :lol: to był wariat hehe
ale kiedyś obiecuje że dostanie prawdziwe legowisko 130cm, tylko czy będzie chciał spać na nim w moim pokoju? :whistle

edit: p.s. :)
Ostatnio edytowano 14 kwi 2011, o 21:35 przez Aga i N, łącznie edytowano 3 razy
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 14 kwi 2011, o 21:32

Ups Brawurka, nie powiedziałaś nic że masz mały pokój :-P
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 15 kwi 2011, o 07:25

Też kiedyś kupiłam największe, ze 3 Leny by sie pomieściły (bo moja psina chuda jest :lool: ), wypasiony ponton, duuuuużo pocietej drobno gąbki, o czym przekonałam sie pewnego pięknego dnia wracając z pracy....zastałam cały salon zasypany jakby śniegiem... :ireful
...trochę byłam zła, ale z perspektywy czasu dobrze że je pożarła, bo klamot był nieziemski.... :whistle
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Rex » 15 kwi 2011, o 15:59

No to Gamoń czuje sie jak król też taki prezencik sprawiła bym Rexiowi tylko gdzie ja to zmieszcze takie wielkie cuśś :lol: i niewiadomo czy wogóle na tym by spał bo woli panele niż coś innego nawet łóżeczko pańciostwa :D
Rex
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje