Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 24 kwi 2011, o 17:01

Brawurka napisał(a):Ewcia, koniecznie NAJWIĘKSZE! :lol:

myslisz ze wogóle znajde tak wielkie :--o :lol:
egonek5
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 30 kwi 2011, o 21:27

gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 1 maja 2011, o 09:16

gochadrozdek napisał(a):A mnie się marzy kupno takiej http://allegro.pl/nowoczesna-kanapa-leg ... 57447.html :lool:

calkiem wypasiona ;-) ;-) ;-) jeszcze tylko osobny pokoik,klimatyzacja no i kolezanka i bedzie :ok :friends :lool:
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 1 maja 2011, o 10:06

Też mi się baaardzo podoba... :mrgreen:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 1 maja 2011, o 10:22

Hiku27 napisał(a):
gochadrozdek napisał(a):A mnie się marzy kupno takiej http://allegro.pl/nowoczesna-kanapa-leg ... 57447.html :lool:

calkiem wypasiona ;-) ;-) ;-) jeszcze tylko osobny pokoik,klimatyzacja no i kolezanka i bedzie :ok :friends :lool:

:lol: :lol: :lol:
Ale kanapa wypasiona :ok
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez czesterowa0203 » 7 sty 2012, o 19:15

Hejka . :o gdzie kupiłaś takie wypasione legowisko dla swojego Onka ? Jest super . :shock: :D I jeszcze jedno w jakim przedziale cenowym chodzą takie legowiska ? :?: :lool:
czesterowa0203
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 sty 2012, o 20:38

to będzie legowisko na podobę tego, (tyle że nie eco skróra) i nie wiem czy to ten sam sprzedawca:
http://allegro.pl/nino-legowisko-kanapa-eko-skora-130x110-ke6-i2041113847.html

Ja może w tym roku Nazgulowemu kupię piękne wyrko, już się nie mogę doczekać :-)
Aneta, brać 145, czy 130 wystarczy z tymi zagłówkami? :) Bo mi 15cm różnicy nie zrobi.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 8 sty 2012, o 21:24

Aga, Nazgul chyba nie należy do tych duuużych owczarków, prawda? Gamoń jest duży i spokojnie 130cm wystarczyłoby mu. Na bokach te belki z czasem rozłożyły się zupełnie i na chwilę obecną (no dobra 10 minut temu :-P ) wygląda to tak:
Obrazek
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 9 sty 2012, o 12:39

takie legowisko to pewnie pół pokoju zajmuje :scratch
a mnie zadziwia, że jak Sonia jest w domu to sama się kładzie do legowiska, mimo że się nie mieści i co nieco wystaje za burtę :-P bo nie było pod nią kupowane, a na kundelka Ciapka+kota.
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 9 sty 2012, o 13:46

Moja Suczyna w tym roku też doczeka się fachowego legowiska. To, na którym śpi też jest super, rozmiarowo jak dla niej, miękkie, ciepłe ale ona woli ponton Zygmunta. Dlatego, to które kupimy będzie dostosowane wielkością do niego a nie do niej, bo i tak pewnie będą się zamienialy, sieroty jedne :lool:
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje