Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Marek » 25 lut 2011, 10:32

Czołem!

Potrzebuję nabyć nowe legowisko, bo obecnie używany ponton jest już mocno nadszarpnięty zębem czasu. Podpowiedzcie, jakie warto kupić? Jakie macie?
Marek
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: [*] Maciuś [*]
Imię: Marek
Wiek: 41
Lokalizacja: Zawiercie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 12 lut 2011, 07:39

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 25 lut 2011, 10:54

U nas niestety wszystkie pontony tudzież inne "wypchane" łóżeczka któregoś pięknego dnia zostały pożarte....może kiedyś jeszcze spróbuję.. :D
Teraz stosujemy maty dry bed...można prać..

http://www.olino.com.pl/

mała uwaga - u nas na panelach czasami pod wpływem ciepła leżącego psa przyklejał się ten gumowany spód, ale wystarczyło podłożyć kawałek starego prześcieradła..
pierwszy dry bed jaki tam kupiłam miał trochę inny spód i z tym nie było zadnego problemu

nawet Szmurek je lubi...
Obrazek

;)
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 44
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 25 lut 2011, 11:05

Fajny ten Dry Bed. :)My użytkujemy zwyklą matę, o taką:
Obrazek
http://karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4098&cat=204

Największy rozmiar, opatulone kocykiem.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 25 lut 2011, 11:13

Parys ma za legowisko taki dywanik łazienkowy polipropylenowy, można kupić na metry, dobrać do koloru ścian w pomieszczeniu ew szybko schować i przenieść. Nie chłonie wilgoci a piasek przelatuje na ziemię wystarczy tylko podnieść i zamieść.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Wiek: 59
Lokalizacja: Ruda Sląska
Pochwały: 11
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:58

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Gita » 25 lut 2011, 11:45

My mamy takie
Obrazek
Sprawdza się doskonale, ma dwa zdejmowane pokrowce, więc nie ma klopotu z praniem.
Szukałam legowiska z podwyższonymi bokami, ponieważ ONki lubią mieć osłonięty grzbiet gdy śpią.
Gita
Losowy avatar

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 25 lut 2011, 13:02

Mój jak śpi to lubi mieć nie osłonięty grzbiet, ale głowę na podwyższeniu (że mu tak wygodnie :o)

A my mamy dokładnie takie w owieczki :)i Synek zadowolony jest :D
(mamy rozmiar taki: 88cm x 71cm x 20cm)

http://allegro.pl/legowisko-standard-1-z-poduszka-producent-i1457687229.html
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 25 lut 2011, 14:01

Tomek napisał(a):Fajny ten Dry Bed. :)My użytkujemy zwyklą matę, o taką:
Obrazek
http://karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4098&cat=204

Największy rozmiar, opatulone kocykiem.



też takie mieliśmy - zjedzone... :shock:
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 44
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 25 lut 2011, 15:03

łooo matko jakie wyrka wypasione :oaż mi głupio,ze mój syn spi na starej około 15 letniej kołdrze :lol:
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 25 lut 2011, 15:25

Moja ma coś takiego, tylko inne kolory:

Obrazek

Ale śpi na klepce pod drzwiami wejściowymi... :shock:
Wyjątek
Losowy avatar

Re: Legowiska

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 25 lut 2011, 15:35

egonek5 napisał(a):łooo matko jakie wyrka wypasione :oaż mi głupio,ze mój syn spi na starej około 15 letniej kołdrze :lol:


moja też spała jakiś czas na kołdrze, w właściwie śpiworze - pożarty... :shock:
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 44
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje