Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

legowisko jakie ?

Nieprzeczytany postprzez Aterg1 » 10 sty 2017, o 13:55

Witam chce kupic legowisko lecz nie mam pojecia jaki wymiar bylby najodpowiedniejszy. Zastanawiam sie nad XL – 80/70 lub XXL – 100/80? chodzi mi o to zeby legowisko nie bylo bardzo duze, ale tez zeby moj owczarek nie mial problemu ze zmieszczeniem sie :P chodzi mi o legowisko bardziej plaskie , jaki rozmiar powinnam wybrac? czy 80 na 70 wystarczy? pomocy:)
Aterg1
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Greta

Re: legowisko jakie ?

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 10 sty 2017, o 17:01

Ja mam 100 x 80 i wcale nie jest duże ;)
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Barca
Imię: Tomek
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 10 sty 2017, o 17:47

ten większy wymiar kupcie.
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Aterg1 » 10 sty 2017, o 18:42

A jakie polecacie? Płaskie, ponton czy wyższe legowisko?:)
Aterg1
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Greta

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 10 sty 2017, o 19:45

My mamy taki spory ponton, bodaj 100x150 cm, królewicz może się wyciągnąć, jak długi i jest mu wygodnie.
Znajomi mają kupione materacyki do łóżeczek dla niemowląt i też doskonale się sprawdzają.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 13 sty 2017, o 12:02

Polecam legowiska z bokami wyższymi i pod kątem 90st ... przeważnie środek w formie poduchy jest wyjmowany. Mój schroniskowy Bonus przyzwyczajony spać na betonie w klatce nie chciał na początku patrzeć na nie, ale jak tylko jego kocyk powędrował na legowisko i zasmakował dobrego teraz nie ma opcji,dłuższe drzemki tylko na wyrku. O podwyższeniach na obrzeżach legowiska mówię dlatego że psy lubią chować się w takie rogi, przeważnie łby tam wsadzają moje futra i chowają się a dupa na wierzchu :P ... mój ma XXL (100x80) i jest za duże trochę ale on raz się w kulkę zwija raz rozwala więc ok :) kupiłam na allegro
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Marita » 23 sty 2017, o 14:23

Dla moich psów ponton jest najlepszy - często na tych wyższych boczkach opierają głowy :)
Marita
Świeżak
1 rok członkostwa
Imię: Marita

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje