Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 11 lis 2014, 16:36

Zgadzam się z Grażynką :Ddo jedzenia nadaje się idealnie, zwłaszcza jak się ma do memlania kość... tylko po wieczerzy posłanko nadaje się już tylko do prania a książęta wybierają inne miejsce na sjestę :D:D

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 12 lis 2014, 12:01

Chciałam Szarikowi dogodzić ale niestety okazało się
że 130 zł poszło w błoto.Nie chce na nim w ogóle przebywać,stresuje się i schodzi,woli bezpośrednio leżeć na podłodze.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 7
Dołączył(a): 19 mar 2012, 12:35

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 12 lis 2014, 14:31

Falko nie ma jakiegoś wypaśnego legowiska, ma po prostu dwa koce złożone na cztery położone jeden na drugim i to mu wystarcza w zupełności.
Podobnie, jak wasze psy przenosi się z miejsca na miejsce, raz jest to fotel,na którym się już nie mieści, innym razem jest to kanapa,czy dywan, czasem śpi w korytarzu, czasem w kuchni. Opcji do wyboru ma wiele. ;)
Z racji małego mieszkania nie zawracałam sobie głowy pontonem.
Kocyki sprawdzają się bardzo dobrze, no i mają jedną wielgachną zaletę: w wieczornym szale głupawki można je rozwlekać po mieszkaniu trzepiąc nimi niemiłosiernie :D
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 12 lis 2014, 15:43

Taaaak głupawka... przerabiam to średnio raz - dwa razy dziennie, ale tylko Aria ma szał, Drago jakiś bardziej stabilny jest :DOn chyba woli leżeć wygodnie na równym kocyku :D

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 12 lis 2014, 17:52

Brunner też nie ma swojego posłania. Ma swój kocyk odkąd zamieszkał u nas i czasem rozwleka go po domu, wytarmosi, a potem się na nim położy. Generalnie jednak ma kilka swoich ulubionych miejsc w domu z naszym łóżkiem włącznie i tam się wyleguje, a kocyk leży w kącie.
ObrazekObrazek
Kalten
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert
Wiek: 37
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Dołączył(a): 25 cze 2012, 08:37

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 12 lis 2014, 20:17

U mnie Owczary jak gościnnie przychodzą do domu to mają jedno legowisko. I jak dostają głupawki to gryzą, potarmoszą i jest całe. Ale jak przychodzi czas leżakowania to są przepychanki. I potem jak jeden na chwilę wyjdzie np. się napić to drugi wskakuje. I potem pierwszy wraca i patrzy z wyrzutem jak już owe miejsce jest zajęte. Potem wyganianie, zaczepianie, ściemnianie itp. Dziwnie, ze nawet jak legowisko leży koło kaloryfera to im gorąco nie jest, a jak leżą na dywanie to uciekają na płytki, koło drzwi.
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 12 lis 2014, 22:00

To dziwne jest :Dbo ja całkiem niedawno straciłam wykładzinę na schodach i korytarzu bo psom się nudziło podczas mojego pobytu w pracy i teraz mają podłogę drewnianą, kupiłam kocyk, Aria śpi na kocyku a Drago woli na gołej podłodze. Ale jak np. koc położę w jego miejscu to się położy w drugim końcu korytarza, tam gdzie aktualnie koca nie ma, jak koc Arianna w paszczy przemieści to Drago wraca na swoje miejsce :D

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 12 lis 2014, 22:14

Oj świetne te nasze owczary :roftl:mój ubóstwia kafelki w przedpokoju, nie gardzi też panelami koło naszego łóżka. A jak jest tam koc, to od biedy może być, jak się przesunie, to też może być :roftl:ogólnie podłoga rządzi :roftl:na łóżko, ani sofę nawet nie wchodzi, chyba, że nas budzi rano, ale to tylko włazi łąpskami i bije mnie po głowie :roftl:
Obrazek
WarOfWorlds
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Wiek: 25
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 25 sty 2014, 20:34

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 15 lis 2014, 17:47

płocczanka napisał(a):Chciałam Szarikowi dogodzić ale niestety okazało się
że 130 zł poszło w błoto.Nie chce na nim w ogóle przebywać,stresuje się i schodzi,woli bezpośrednio leżeć na podłodze.


U nas po kilku legowiskach, tańszych, droższych, przeróżnych dałam za wygraną. Tora zawsze wolała spać na podlodze, więc tak zostało :lool:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Yustyna » 17 lis 2014, 12:50

Moje dwie sunie mają legowiska i jedną klatkę ( druga w piwnicy). Co prawda w ciągu dnia wybierają różne opcje. tzn tam gdzie ludzie w celu obserwacji..Ale wieczorkiem grzecznie układają się - każda na swoim. Oczywiście legowiska- tam gdzie ja śpię. O tyle to też ma plusy, iż na wyjazdy - zabieram im posłanka. I tym samym żadne nowe miejsce - nie robi na nich specjalnego wrażenia. Klatka też czasem jest wykorzystywana. Tzn młoda ZAWSZE w niej spożywa przysmaki, kości itd- nie muszę ich pilnować. Czasem robią sobie wymianę. Ale trzymam zasadę: jedna w klatce, druga na specjalnym dywaniku. No i czasem - jak któraś jest wyraźnie zmęczona- to tam udaje się na spanie. Przymykam, zasłaniam i może spokojnie wypocząć.
Yustyna
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cookie i Abby
Imię: Justyna
Wiek: 49
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 16 gru 2012, 20:34

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post