Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Jagul_eu » 23 mar 2015, o 08:56

My długo mieliśmy jedno materiałowe legowisko dopóki po prostu wraz z upływem lat nie zaczęło pękać i kiedy już nie nadawało się do użytku wyrzuciliśmy je,od tamtej pory sunia nie może przyzwyczaić się do nowego,najczęściej wybiera płytki w ganku- chłodniejsze i dla niej chyba bardziej wygodne,przysmaki również jada w innych miejscach,póki co nowe legowisko jest kompletnie nie używane.
Jagul_eu
Losowy avatar
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Adam

Nieprzeczytany postprzez aschlichter » 2 kwi 2015, o 22:36

Moja Elsa uwielbia swoje legowisko, a kupiłam takie zwykłe w chińczyku za 20 zł bo spodziewałam się że zniszczy. Nie zniszczyła, za to wyrosła. Jaki byłby optymalny wymiar dla dorosłego owczarka? Skoro nie niszczy to mogę od razu kupić jakieś fajne na stałe, a nie chcę kupić za małego :-)
Obrazek
aschlichter
Świeżak
Owczarek niemiecki: Elsa
Imię: Klau

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 3 kwi 2015, o 07:55

ja mam rozmiar xl albo xxl jakieś największe na allegro kupiłam.na niektórych aukcjach masz opisane do jakich ras pasuje
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez anita » 3 kwi 2015, o 08:04

aschlichter napisał(a):Skoro nie niszczy to mogę od razu kupić jakieś fajne na stałe, a nie chcę kupić za małego :-)

hm czy ja dobrze widze w suwaku ze ma dopiero 3 m-ce?
jesli tak to ja z tym optymizmem "nie niszczy" bym sie jeszcze wstrzymala :lool:

ps: ja juz gdzies pisalam ze moje psy maja materace dzieciece z ikei (120x60cm) obszyte pasujacym pod kolor scian :-) materiałem, i sie mieszcza, wiec spokojnie mozesz takiego wymiaru szukac
anita
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Igma (Ava FideCanem)
Imię: Anita
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez aschlichter » 4 kwi 2015, o 10:58

No zakładam że nie będzie niszczyć, bo teraz mimo wymiany zębów (od połowy do tyłu w paszczy już zęby stałe) nic nie obgryza ;-) no może oprócz moich rąk i stóp. Nie interesują ją buty ani legowisko, gryzie zabawki, pluszaka i szmatę ktorą dostaliśmy a miała ją jeszcze w gnieździe z innymi szczeniakami ;-)
Obrazek
aschlichter
Świeżak
Owczarek niemiecki: Elsa
Imię: Klau

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 5 kwi 2015, o 16:23

my mamy materac z przyczepy kempingowej z łóżka i jest ok mieliśmy też dla niej w budzie na dworze poduszkę taką dużą z pierza ale nie polecam gdyż pewnego ranka jak wstałam całe podwórko było białe i to nie był śnieg - jak by stado gęsi ktoś u nas ubił :przerażenie:
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 5 sie 2015, o 14:23

tedik napisał(a):u mnie wczesniej był wiklinowy kosz taki legowisko i wykładałem je poduchami i kocami dla niego ale obgryzł dookoła i musiałem kupić nowy materac :D teraz jest zadowolony, wyleguje się już u siebie a nie na mojej kanapie ;p jak szukacie dobrych legowisk w przystępnej cenie to podrzucam - link został usunięty

350zł za legowisko dla owczarka to przystępna cena?
Ostatnio edytowano 6 sie 2015, o 09:58 przez Sanszajn, łącznie edytowano 1 raz
Sanszajn
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 5 sie 2015, o 19:50

to zależy jakiej firmy :) ja kupiłam jakieś na allegro chyba za 270 zł i jestem zadowolona a 350 zł to chyba trochę dużo.nasze legowisko jest z nami od początku Dantego czyli ma jakieś 1,5 roku i nie jest ani zniszczone ani pogryzione ale ja płaciłam chyba 270 z wysyłką w cenie
Paulina K.
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 5 sie 2015, o 19:52

Panu podziękujemy :P już na kilku forach widziałam ten komentarz
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 6 sie 2015, o 09:59

xxxkaluniaxxx napisał(a):Panu podziękujemy :P już na kilku forach widziałam ten komentarz

Dobrze, że moderator czuwa :roftl:
Sanszajn
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje