Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez UziP » 07 gru 2016, 23:06

Dla dużego psa takiego jak owczarek, dobrze się sprawdzają pontony. Są mocniej wypchane i tak bardzo nie zapadają się. Nasz pies niestety wyłącznie na podłodze sypia. Ale jak ktoś mieszka w domku, to taki ponton można nawet na tarasie położyć.
http://www.duzepsy.pl
http://www.dladuzegopsa.pl
UziP
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: Maro
Imię: Danuta
Lokalizacja: Bydgoszcz - Polska
Dołączył(a): 03 gru 2016, 23:37

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 08 gru 2016, 18:23

Polecam legowiska z tzw. "burtami" po bokach ... przeważnie środek w formie poduchy jest wyjmowany. Mój schroniskowy Bonus przyzwyczajony spać na betonie w klatce nie chciał na początku patrzeć na nie, ale jak tylko jego kocyk powędrował na legowisko i zasmakował dobrego teraz nie ma opcji,dłuższe drzemki tylko na wyrku. O podwyższeniach na obrzeżach legowiska mówię dlatego że psy lubią chować się w taki rogi, przeważnie łby tam wsadzają moje futra i chowają się a dupa na wierzchu :P... mój ma XXL (100x80) i jest za duże trochę ale on raz się w kulkę zwija raz rozwala więc ok :)
Obrazek
Obrazek
trussardi
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Bonus i Lila
Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Lokalizacja: Obory/Toruń
Pochwały: 1
Dołączył(a): 06 paź 2016, 14:23

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post