Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 09 lis 2014, 20:29

Mój pies z reguły woli spać na kafelkach niż na kocu , ale zbliża się zima i zastanawiam się nad legowiskiem.
Boję się że Dragon nie będzie chciał na nim spać i wszystkie pieniądze pójdą w błoto,a z drugiej strony będę wiedziała że będzie mu wygodniej niż na kocu.
Proszę o pomoc!
:pomocy:
"Już od dawna, od zarania - poprzez wszystkie wieki - ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. - Idą pełne animuszu - wspólnie z nami drogą - cztery łapy - para uszu - oczy - nos i ogon." /Ludwik Jerzy Kern/
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dragon
Imię: Dominika
Wiek: 16
Lokalizacja: Lubuskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 10 sie 2014, 15:37

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Tropka » 09 lis 2014, 20:49

Ja używam plastikowego legowiska które ma w środku materacyk.Mam go już 8lat i wymieniam tylko materac jeśli jest już zniszczone.Trwały,łatwo się myje i można go nawet latem umieścić na dworze.Zawsze lepiej jest kupić rozmiar większe niż mniejsze bo psy lubią się wyciągać :lool::lool::lool:
Tropka
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Dorota
Wiek: 51
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Dołączył(a): 09 sie 2013, 21:29

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 09 lis 2014, 20:58

Problem w tym że nie wiem czy nie wykoleguje mnie z legowiskiem tak jak z kocem :P
Po jednym dniu spania na kocu stwierdził że już nie chce na nim spać i śpi na kafelkach , wiec nie wiem czy nie będzie to stratą pieniędzy
"Już od dawna, od zarania - poprzez wszystkie wieki - ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. - Idą pełne animuszu - wspólnie z nami drogą - cztery łapy - para uszu - oczy - nos i ogon." /Ludwik Jerzy Kern/
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dragon
Imię: Dominika
Wiek: 16
Lokalizacja: Lubuskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 10 sie 2014, 15:37

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 09 lis 2014, 22:41

Powiem tak.. moja Kora ma legowisko trochę większe (może się fajnie wyciągnąć),ale też lubi np. spać na panelach,a w nocy jak jej doopka zmarznie to idzie na legowisko,i śpi do rana.Też czasami kładzie się w kuchni,czy w przedpokoju na kafelkach,ale zawsze wraca na swoje posłanie.Pozdrawiam.
danuta waniek
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Wiek: 61
Lokalizacja: slaskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 20 mar 2013, 21:06

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 10 lis 2014, 13:42

Hmm może być użyteczne , ale wciąż się zastanawiam czy to nie będzie strata pieniędzy
"Już od dawna, od zarania - poprzez wszystkie wieki - ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. - Idą pełne animuszu - wspólnie z nami drogą - cztery łapy - para uszu - oczy - nos i ogon." /Ludwik Jerzy Kern/
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dragon
Imię: Dominika
Wiek: 16
Lokalizacja: Lubuskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 10 sie 2014, 15:37

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez anita » 10 lis 2014, 15:35

to zeby nie wydac za wiele, polecam "moje" rozwiazanie: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10150287/
i do tego polarek za 9,9zl tez z ikei albo np z pepco ? :-)
i nie żal wyrzucic nawet potem :)
nigdzie taniej legowiska nie znajdziesz, a to jest "Odpowiednie dla niemowląt" wiec tym bardziej dla owczarka :lool:
anita
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Igma (Ava FideCanem)
Imię: Anita
Wiek: 33
Lokalizacja: pod lasem
Pochwały: 2
Dołączył(a): 31 lip 2012, 17:48

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 10 lis 2014, 17:32

te materacyki dla dzieci super sprawa :Dja mam w kenelu takowy tyle że sporo przycięty :DPomijając ten materacyk to mam dla Kali jeszcze dwa legowiska jedno najnormalniejsze z zoologa w korytarzu w którym pies sobie śpi kiedy se chce najczęściej jesienią, zimą przeważnie woli podłogę bądź fotele w pokojach :Ddrugie plastikowe jest u mnie w pokoju i Kala śpi sobie w nim w nocy ;)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 10 lis 2014, 19:47

anita napisał(a):to zeby nie wydac za wiele, polecam "moje" rozwiazanie: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10150287/
i do tego polarek za 9,9zl tez z ikei albo np z pepco ? :-)
i nie żal wyrzucic nawet potem :)
nigdzie taniej legowiska nie znajdziesz, a to jest "Odpowiednie dla niemowląt" wiec tym bardziej dla owczarka :lool:


Bardzo dziękuje na pewno przejrzę w wolnej chwili :lool:
Ten pomysł wydaje się być bardzo dobry gdyby nie jeden problem:
Dragon śpi w korytarzu i nie wiem czy to sie zmieści :nea:
"Już od dawna, od zarania - poprzez wszystkie wieki - ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. - Idą pełne animuszu - wspólnie z nami drogą - cztery łapy - para uszu - oczy - nos i ogon." /Ludwik Jerzy Kern/
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dragon
Imię: Dominika
Wiek: 16
Lokalizacja: Lubuskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 10 sie 2014, 15:37

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 11 lis 2014, 02:11

Ja myślę, że z legowiskiem jest jak z kołdrą ;]
Cały człowiek pod kołdrą - za gorąco
Cały człowiek odkryty - za zimno
Jedna noga na kołdrze - idealnie :lool:

Moje psy śpią gdzie popadnie ;]
Nie mam specjalnych legowisk, mam za to kocyk ale nie za gruby bo Drago na kocyku ma za ciepło w zadek a Arianna, no cóż, Ariannie nie jest zimno tylko i wyłącznie na łóżku pod kołdrą :roftl:
Legowisk typowych dla normalnych psów mieć nie mogę bo Arianna kocha rozkładać takowe na części pierwsze.
Kiedyś, jak jeszcze chciałam żeby miała takie wypasione to kupiłam, ale to był pierwszy i ostatni raz. Ponton to był, wytrwał pół dnia, dopóki nie wyszłam do pracy, gdy wróciłam legowisko było rozniesione po całym domu :mur:
Teraz mają do wyboru, kocyk, dywan albo płytki no i łóżko. Przestałam wyrzucać pieniądze w błoto ;]

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: Legowisko

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 11 lis 2014, 13:35

Hmmm legowisko się przydaje nie tylko do spania, ale do jedzenia :lool:Jeśli trzeba z czymś bardziej zajmującym się zmierzyć lepiej to zrobić u siebie.
No i są sytuacje gdy wygodnie jest psa odesłać na posłanie...
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 39
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 41
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: mavok i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post