Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Leti

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 5 lis 2016, o 21:33

cudowne foteczki :) a jak jej waga i co jej dajesz do jedzenia ?
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 5 lis 2016, o 22:59

No nie, tak się rozpisalam i jakiś błąd :mur:

Waga nie wiem,jutro będę u mamy to się postaram ją zważyć.
Do jedzenia dostaje mięso wieprzowej, aktualnie mięso z boczku, takie wielkie kawały mięsa to są. Do tego ryż z marchewką. Cwaniara wyjadala samo mięso na początku a resztę zostawiła, ale się wycwanilam i robię jej taka zupę jakby i wcina wszystko :-P

A, że się zapytam przy okazji. Ile po posiłku może zacząć się ruszać? Bo jedziemy jutro na 9 do Ustki w teren ze szkolenia i się zastanawiam czy dać jej normalnie o 7 czy trochę szybciej. :)
Paulina16
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 6 lis 2016, o 12:28

ja przed szkoleniem nigdy nie dawałam posiłku, było głodne to chętniej pracowały a jak są najedzone to czasami smakole nie pomogą. bynajmniej u mnie tak było. a jak ja swoje karmię to po około 2 godzin idziemy na spacer to samo po spacerze dostają dopiero jedzenie około 2 godziny po.
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 6 lis 2016, o 13:49

Spoko, i tak pogardzila śniadaniem :mur:
Paulina16
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 7 lis 2016, o 09:01

U nas jest tak,że jak Rude wie,że jedziemy na szkolenie, widzi po tym,co i do jakiego plecaka pakuję,to nie ma mowy o śniadaniu. Trening najważniejszy.
Czasem podczas podkarmiam, tak tylko tyle,żeby nie spadł poziom cukru i motywacja. ;)
Przez ostatnie kilka dni mieliśmy bunt jedzeniowy. Z racji tego,że nie miałam czasu na gotowanie,a u "rzeźnika" było to,co pies nie jada ;),to zaopatrzyłam się w puszki. Efekt był takie,że nie jadł trzy doby,bo to puszka i jest feee. Rozbestwił się straszliwie, więc dostał na przetrzymanie. Micha w porze posiłków-odmowa jedzenia, micha do lodówki i tak trzy dni z rzędu. Wczoraj wieczorem głód i rozsądek zwyciężyły-miska wylizana do czysta ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 7 lis 2016, o 10:17

A moja zauważyłam, że odmawia rano a wieczorem je az sie trzęsie. Dzisiaj rano tez nie zjadła. Dawać jej wtedy wieczorem trochę wiecej czy normalnie swoją porcje?
Paulina16
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 7 lis 2016, o 12:06

moje też wolą wieczorem jeść, niektórzy dają tylko raz dziennie dużą porcję dzienną na wieczór. może też karm 1 raz dziennie
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 7 lis 2016, o 14:18

Jestem zwolenniczką podawania dwóch posiłków. Mój rano nie chce jeść, za to jeśli zgłodnieje,to bardzo dobitnie daje o tym znać ;) Często dostaje po południu i potem, wieczorem. Czasem porcja pierwsza nie jest ruszona, za to wieczorem pożera ze zdwojonym apetytem tę pierwszą i drugą. Zależy od ilości ruchu i zmęczenia mózgu oraz jego osobistego humoru ;)
Zdarza się również,że mój pies nie zauważy ;),że zjadł pierwszą porcję jedzenia. Ma się to wtedy, kiedy postanowię nagradzać jedzeniem za trening ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 7 lis 2016, o 18:01

Dzisiaj dawała głośno znać o tym, że pies chce jeść, nawet chrupki pochlaniala :lool: Dostała o 17 i sprawdze, czy jutro śniadanie o 7 zje normalnie czy bedzie grymasic, jeśli zje to zmienie godzinę podawania kolacji z 19 na 17-18, a jak nie to zwiększe wieczorem a mniejsze rano porcje. :-)
Paulina16
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 11 lis 2016, o 08:52

Wczoraj wazylam u weta - 26,7 kg. Masakra. Mam za około miesiąc przyjechać na ważenie, jak będzie bez zmian lub gorzej to badania ponowne..
Paulina16
Początkujący owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje