Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Leworęczne psy

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 5 cze 2013, o 00:33

No, może lewołapne :lool: http://ulubiency.wp.pl/kat,1010811,titl ... omosc.html
A to ciekawe... .
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Re: Leworęczne psy

Nieprzeczytany postprzez Joan » 5 cze 2013, o 02:59

Muszę się przyjrzeć moim pięciu psom, bo nigdy nie zwracałam uwagi na takie szczegóły. Być może coś w tym jest. Natomiast nie sądzę, że to spostrzeżenie coś zmienia lub wyjaśnia.
Znam dwie osoby leworęczne, które charakterologicznie są na dwóch przeciwległych biegunach - jedna porywcza, agresywna i niezdarna a druga subtelna, wrażliwa i bardzo precyzyjna. :)

Swoją drogą nie mam zielonego pojęcia którą łapą Woland otwiera zamrażarkę i szuflady, bo prawie nigdy nie robi tego przy mnie ( miałam ambicje go tego oduczyć... ).
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 54

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 5 cze 2013, o 11:24

Może zainstaluj monitoring w domu :lool: i ustaw live streaming, tak żebyśmy wszyscy mogli oglądać ;-) .
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Joan » 5 cze 2013, o 11:47

Chyba powinnam o tym pomyśleć, tylko o jakimś "bezkablowym". Zamrażarka jest bez żadnej rączki i trzeba się mocno zaprzeć żeby ją otworzyć, bo trzyma się jak zassana. Już dywagowaliśmy z rodziną i ze znajomymi w jaki sposób on to robi...
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 5 cze 2013, o 16:22

Pewnie wkłada pazur pod uszelkę. Raz pewnie włożył niechcący i zapamiętał.
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Joan » 5 cze 2013, o 17:13

To chyba jest "oburęczny". Poprzednia lodówko-zamrażarka miała uchwyty i sądząc bo zabrudzeniach, to prawa łapa była w robocie. Teraz prawą raczej nie miałby szansy otworzyć, bo w szczelinę na górze łapa mu nie wejdzie. Jeśli uszczelkę podważa pazurem to wyłącznie lewą łapą. Ciekawa jest jedna sprawa - po wymianie lodówki, nowa następnego dnia była otwarta, więc nie bardzo wygląda to na "niechcący". Poza tym on to robi w ramach protestu, szczególnie wtedy, kiedy wychodzę z Edkiem a on zostaje w domu. :-)
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 5 cze 2013, o 22:31

HAhahaha, cuda i dziwy. Może Woland jest obułapny? Ja się kiedyś dla zabawy nauczyłam pisać lewą ręką, więc piesio chyba też potrafi się przestawić. Lodówka jest chyba tego warta :-) .
A ja dzisiaj poobserwowałam trochę moją terrierystkę i jest 2 do 1 dla łapy lewej :lool:.
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Joan » 5 cze 2013, o 23:36

No to może w tym coś jest.
Woland jest z pewnością "oburęczny" ;), a zamrażarka warta każdej fatygi. Ostatnio wydłubał z niej kiełbaskę leśną na żurek a ja się dziwiłam, co mu się tak jałowcem odbija... Skojarzyłam fakty jak chciałam robić obiad...
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje