Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Lex

Re: Lex

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 5 lut 2013, o 15:45

Wiem,że to wybór każdego z nas. Szanuję to.
Mój poprzedni pies też miał uchle kopiowane, ale to nie my zrobiliśmy, dostaliśmy go już takiego od hodowcy.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez lexusowczarek » 5 lut 2013, o 18:19

widać widać ohohoho :roftl: :roftl:

A od kiedy nie wolno kopiować ogonów i uszek ( :roftl: ) ? Od 2012 czy 2013 ?? Cuś mi się pofyrtało :-P
lexusowczarek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 5 lut 2013, o 20:41

nie można kopiować od 1.1.2012 :nea:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 5 lut 2013, o 20:54

Ku ścisłości kopiować "nie wolno" od 1997, ale przymykano bardzo mocno na to oczy. ZK z 01.01.2012 wprowadził zakaz wystawiania kopiowanych psów urodzonych w Polsce po tej dacie. Chcesz kopiowanego? Jest wiele sposobów na legalne posiadanie takiego psa, np. zakup w kraju ościennym, gdzie nie wprowadzono jeszcze takiego zakazu. Następne corso kupię na Ukrainie - kopiowane i będę w Polsce legalnie wystawiać :-P Sorry za offa.
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez lexusowczarek » 5 lut 2013, o 21:43

To fajnie.Kupisz sobie za granicą jakiegoś skopiowanego psa i będziesz go wystawiać w Polsce.

Jedynie nie podoba mi się jak rottek ma kopiowany ogon.
lexusowczarek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez lexusowczarek » 8 lut 2013, o 09:29

Lex był wczoraj na długim spacerku.Wreszcie się chłopak zmęczył.
lexusowczarek
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje