Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Linienie

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 22 lut 2011, 20:00

Jakie są Wasze sposoby na masę kłaków walających się tu i tam?
Czym najlepiej czesać psa?
Opiszcie Wasze doświadczenia.

P.S. Nikt nie wpadł na pomysł żeby z kudełek robić poduszki?
Majkowa
Losowy avatar

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 22 lut 2011, 22:51

Czeszę MINIMUM raz dziennie na spacerze. Minimum, bo Gama to uwielbia a dla mnie to bomba, bo mam mniej kłaków w domu. Do tego specjalna końcówka do odkurzacza i odkurzanie CODZIENNIE a co najważniejsze większa miłość do czworonoga niż pinknych salonów ;)
Wyjątek
Losowy avatar

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 22 lut 2011, 23:00

Moje szczególnie to nie przepadają za tym.
Czeszę szczotką z metalowymi drucikami. Nawet się sprawdza. Z odkurzaczem nie ma szans :lol:
Majkowa
Losowy avatar

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 22 lut 2011, 23:06

Uważam, że dużo lepszy jest poprzeczny grzebień, rzadki, z obrotowymi końcówkami :)
Wyjątek
Losowy avatar

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Gita » 22 lut 2011, 23:13

Jest specjalna końcówka do odkurzacza :o:?:
Gita
Losowy avatar

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 22 lut 2011, 23:48

A no jest... Taka z rolką napędzaną przepływającym powietrzem i specjalnymi ząbkami/grzebykami :mrgreen:
Wyjątek
Losowy avatar

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 23 lut 2011, 14:56

Ja z racji z tego, że Sonia mieszka na dworze to mam ten drobny problem mniej ;)
Ja mam taki grzebień, tylko w gorszej klasie... Kupiony ponad 10 lat temu,więc antyk, a teraz to takie robią :)
http://www.krakvet.pl/ferplast-grzebien ... -8651.html
i też się cieszę, że Sonia lubi być czesana, ale trochę się wierci :(i wtedy przysmaki wkraczają do gry :)
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 23 lut 2011, 18:33

Dżaki jak powyżej, mieszka na dworze przez większość czasu, także problem jest mniejszy. Ale czesania nie cierpi! i zawsze jest z tym problem i odkładam to najdłużej jak się da :lol:.
Kilche
Losowy avatar

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Gita » 23 lut 2011, 18:38

Wyjątek napisał(a):A no jest... Taka z rolką napędzaną przepływającym powietrzem i specjalnymi ząbkami/grzebykami :mrgreen:

No dzięki za info - już sobie wyszukałam w necie taką końcówkę ( a jest ich trochę!) i zamówię, bo kłaków mam w domu niesamowite ilości.
Kaskadę wyczesuję codziennie drucianą szczotką a na koniec trochę drugą stroną z włosia ale i tak wszędzie są jej kłaki.
Gita
Losowy avatar

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 23 lut 2011, 18:39

ja mam taką:
Obrazek
tylko z podwójnym rzędem obrotowych ząbków
jest super
ale przymierzam się teraz do furminatora
to jest prawdziwy wymiatacz tylko czemu tyle kosztuje :(
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 9
Dołączył(a): 13 lut 2011, 16:04

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje