Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: List otwarty w sprawie zakazu sprzedaży i używania petar

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 4 sty 2014, o 13:22

Ja jeszcze o petardach...w zeszlym roku byłam świadkiem takiej sceny dwaj moze 10 latkowie!!!odpalili petardę moze z 1,5 metra od starszej moze 80 latki,ta starsza osoba omal nie dostała zawalu,ale zasłabla i musialo interweniować pogotowie.Kto sprzedaje takim dzieciom petardy?
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez norineko » 4 sty 2014, o 16:28

Mojej mamie również rzucono pod nogi petardę i to niejednokrotnie. Ostatnim razem dokonali tego dwaj gówniarze w okolicy 8 r.ż. w asyście tatusia, wszyscy pękali ze śmiechu, że mama krzyknęła i oparła się o mur.
Sama będąc przed świętami na starym rynku z psem byłam świadkiem, jak grupka chłopczyków w wieku ok. 12 lat strzelała petardami. Poprosiłam ochronę o interwencję i.... zostałam wyśmiana przez ochronę! Najwyraźniej bawiło ich, że mój pies oszalał ze strachu i że mnie, jako człowiekowi, obywatelowi nie podoba się, że dzieci rzucają petardy pod nogi przechodniów na Starym Rynku w Poznaniu.
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 61

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 4 sty 2014, o 17:16

Petardy bardzo łatwo dostać ;) A to tatusia można poprosić a to kuzyna czy kolegę :-) jak się wie gdzie można uderzyć to nawet dzieciakowi sprzedadzą !!! Nie powiem jako dzieciak razem z młodszym bratem strzelałam "piratami" ale zawsze tylko na polach daleko od zabudowań to nam do głów rodzice wbili :-) odkąd mamy K moja rodzina w strzelanie się nie bawi tzn rodzice petard nie kupują :-) Młodszy brat i owszem strzela ale tylko i wyłącznie w sylwestra w godzinie "ZERO" taka jestem zła że osobiście mu te petardy kupowałam :D

Szczerze wątpię żeby zakaz wprowadzili :nea: Miło by było żeby ludzie się choć do jednego dnia się ograniczyli ale nieee walą tydzień przed i tydzień po jeszcze :mur:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Kazuko » 4 sty 2014, o 17:49

każdemu dzieciakowi sprzedadzą byleby tylko sprzedać... a takie gówniarze to nie patrzą gdzie strzelają... a właśnie najbardziej bawi ich to jak ktos sie boi i krzyczy czy to człowiek czy zwierzak.. niestety... szkoda tylko, że w większości przypadków rodzice na to pozwalają :( to jest dopiero tragedia
"On jest Twoim Przyjacielem, Twoim Partnerem, Twoim Obrońcą, Twoim Psem. Ty jesteś Jego Życiem, Jego Miłością, Jego Panem.
On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca. Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie".

Zapraszam również: kubki-kubeczki-t3478.html
Kazuko
Początkujący owczarkarz
Imię: Dorotka

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje