Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Lody..

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 10 sie 2014, o 15:56

Mam pytanie...
Czy można raz na jakiś czas nie często dac psu trochę lodów?
Nie chodzi o dużą ilość tylko troszeczkę
Czy to może mu zaszkodzić?
Dziękuję za każdą pomoc :-)
"Już od dawna, od zarania - poprzez wszystkie wieki - ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. - Idą pełne animuszu - wspólnie z nami drogą - cztery łapy - para uszu - oczy - nos i ogon." /Ludwik Jerzy Kern/
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dragon
Imię: Dominika
Pochwały: 2

Re: Lody..

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 10 sie 2014, o 17:41

Wszystkie moje psy uwielbiały lody i co jakiś czas jadły porcyjkę razem ze mną. Dla spokoju sumienia starałam się kupować lody robione jak najbardziej tradycyjnie, jeszcze takie można dostać.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez ulvhedinn » 10 sie 2014, o 17:43

Byle nie czekoladowe ;)
A tak poważniej, jeśli pies nie ma skłonności do zaziębień, to troszkę mu od czasu do czasu nie zaszkodzi. Trzeba tylko pamiętać, że to słodycze i nie można ich dawać za często.
Moje fufra dostają :ooops:
ulvhedinn
Początkujący owczarkarz
Imię: Magda
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 10 sie 2014, o 23:00

Nie były to lody czekoladowe a śmietankowe
Dragon nie jest również typem psa szybko zaziębiającego się :lool:
"Już od dawna, od zarania - poprzez wszystkie wieki - ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. - Idą pełne animuszu - wspólnie z nami drogą - cztery łapy - para uszu - oczy - nos i ogon." /Ludwik Jerzy Kern/
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 11 sie 2014, o 08:57

Ja też dzielę się z Rudzielcem lodzikiem :) uwielbia, najlepsza frajda jest wtedy, kiedy może zlizywać z łyżki ;)
A jak jest bardzo ciepło i nie mam go jak inaczej schłodzić,to daję do zabawy kostki lodu- też do uwielbia, biega pod domu, podrzuca kostki, ciućka, oblizuje, paca łapami... bardzo to nas i jego cieszy.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 11 sie 2014, o 11:46

Dziekuje na pewno skorzystam z kostek lodu :)
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 11 sie 2014, o 12:30

Otóż to,moja Kora też lubi kostki lodu,a i lodami nie pogardzi,oczywiście wszystko w miarę rozsądku,no i śmietankowe...a tak nawiasem mówiąc dbam o jej linię.
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 11 sie 2014, o 14:33

Moja Bryza zlizuje zawsze (za pozwoleniem oczywiście ) odrobinę moich lodów śmietankowych z wafelka przed samym sklepem ku radości przechodzących dzieci i obrzydzeniu ich rodzicom. :-P
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 12 sie 2014, o 12:10

Hihi, ja się obrzydzeniem ludzi nie przejmuję ;)
Jak mieliśmy kaukaza,to latem obowiązkowym punktem programu było wstąpienie na lody, kupowaliśmy Brokowi jedną gałeczkę śmietankowych w osobnym wafelku i pozwalaliśmy na konsumpcję. Nie pożerał ich, jak wygłodzony niedźwiedź,a wdzięcznie zlizywał z wafla odgryzając po kawałeczku to,co wystawało. Zawsze gromadziło to spory tłumek przed lodziarnią.
Teraz Rudzielec ma największa frajdę ze zlizywania lodów z łyżki,bo czemu nie papugować prawie wszystkiego,co robimy :D
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 12 sie 2014, o 12:38

Hehe Dragon również wszystko za pozwoleniem delikatnie się delektuje smakiem :P
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje