Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Kocura Pazura - mój dzik

Nieprzeczytany postprzez niya » 17 maja 2012, o 18:08

Polowanie na czerwony dywan :D śliczna koteczka :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 24 maja 2012, o 09:44

Gdy dowiedzieliśmy się o Zulusowej dysplazji, zaraz na drugi dzień kocica dostała krwiomocz i pojechaliśmy zaraz do weta. Okazało się na usg, że ma piasek w pęcherzu :-(( no i trzeba jej podać antybiotyk, na nastepny dzień tabletki i pastę URO-pet. No i oczywiście zmienić karmę na "urinary". Oczywiście szybko doszła do siebie, dzisiaj już jest zdrowa. :-)

Jakieś 3 - 4 dni temu Kocura zrobiła nam niespodziankę. To, ze parę razy złapała mysz koło piwnicy to nie mam wątpliwości w jej umiejętności łowcze :ok: , ale to co zrobiła parę dni wstecz to mnie zaskoczyło. Byłam na podwórku z psami, Kocica na balkonie, przy którym rośnie jabłoń. Nagle słyszę jak miauczy, za chwilę uderzenie o blachę (z balkonu weszła na daszek, który przysłania wejście do domu) - parę ptaków odleciało z drzewa. Niestety gałęzie mi wszystko zasłoniły i mało co zauważyłam. Rozglądam się po jabłonce, może kocica się zagalopowała i skoczyła za ptaszyskami na drzewo. Nie ma jej. Poszłam do domu, na górze na przedpokoju krew, myślę, kurde znowu ma zapalenie pęcherza. Jak sobie wspomnę tą myśl to zaraz mi się śmiać chce. :roftl: Zachodzę do kuchni, a Pazura znęca się nad ptakiem! Oczywiście już nie żył, to była samica wróbla, chyba dość młoda bo taka szczuplutka. A jak mnie zauważyła to przyszła się otrzeć o nogi i miauczała patrząc mi się w oczy. Wyglądało to tak jakby mi się chwaliła co upolowała, i że mi z tej całej wdzięczności za wyleczony pęcherz przyniosła kolację do domu :roftl: . Pogłaskałam ją, pochwaliłam, pozwoliłam się jej jeszcze ciut pobawić i wyniosłam ptaszynę na dwór na trawkę. Mój łowca kochany :-) ....
Oto foto
Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 24 maja 2012, o 10:48 --

A tak Pompadour spędza czas, gdy okno jest otwarte
Obrazek

Obrazek
Kiria
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 24 maja 2012, o 11:01

Szmurek tez poluje na ptaszki, raz nawet przytargał kreta .... :głupol:

Moja poprzednia kotka przyniosła kiedyś na wpół żywą jaskółkę, a kiedyś za fotelem znalazłam wyschniętego nietoperza... :przerażenie:

Zwykłe myszki?? phi...
ewachw
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 24 maja 2012, o 12:13

No nietoperza upolować to już jest ranking Guinesa :lool: , chylę czoła :dzięki:
A na myszy to u nas Szczotek z Łatkiem polują obok na działce ciotki, Zulus ostatnio podpatrzył (przed zabiegiem) i robił to samo na spacerach przy polach :lool:
Kiria
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Re: Kocura Pazura - skończyłam 2 latka :-)

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 12 cze 2012, o 12:43

Mało kto nas odwiedza na wątku Pazury, ale napiszę co dzisiaj wycudowała...
Byłam na podwórku z psami, ona na balkonie. Słyszałam, że mnie nawoływała, ale stwierdziłam, że nie będę siedziała ciągle pod balkonem i gadała do niej bo sąsiedzi pomyślą, że brakuje mi 5 klepki :roftl: Mąż zresztą był na balkonie i rozmawiał przez telefon. Nagle kocica siup... skoczyła na dół. Uciekła nam w ten sposób już z 5 raz... choć ostatni raz było to rok temu! Mąż mnie woła, że kot zleciał na dół, a ja nie wiem co robić bo psy polecą za mną, no ale jak kot przeskoczy płot i wybiegnie na ulicę?
Idę tam, mąż zszedł szybko na dół, Pazura na szczęście siedziała pod drzwiami i mnie nawoływała co by ją wpuścić... Wpuścilismy ją do domu bo już nadciągał Zulin :lool:
No aparatka jakich mało... Gdyby psy były pod balkonem to by nie zeskoczyła... Muszę chyba siatkę założyć...
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 cze 2012, o 13:31

Odwiedzamy wątek, odwiedzamy. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 12 cze 2012, o 15:21

Pewnie, że odwiedzamy i śliczna Pazurę oglądamy :) nawet człowiek nie czuje, jak mu się rymuje :)
Aparatka z niej!
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 19 cze 2012, o 14:58

Dzięki :-)
Wczoraj Pazura znowu przyniosła mi ptaka do domu. Jednak zanim to zrobiła znalazła się pod drzwiami wejściowymi. Zeskoczyła z balkonu w amoku polowania!!
Dobrze, ze psów nie było pod domem. ...
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 27 cze 2012, o 16:27

O rety. :P koty mają zabawę łowiąc różne zwierzaki, chociaż szkoda ich ofiar....

Umm, chyba lepiej założyć siatki, przecież to niebezpieczne gdy kot spada/ucieka... my mamy osiatkowany balkon i super się sprawdza, koty oglądają sobie świat i wiem, że nic im się nie stanie. :) Naprawdę polecam. ;)
Nakasha
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 10 lip 2012, o 15:58

Pięknie umaszczona jest kicia :)

Hahaha a jaka z niej akrobatka i łowczyni :)
ja zawsze powtarzam, ze koty to super zwierzątka, bo jak je osę obserwuje to zawsze można się pośmiać... Co innego psy, one tego daru nie mają...
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje