Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Kocura Pazura - mój dzik

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 10 lip 2012, o 16:31

No dzisiaj ją wykąpałam bo ostatnio tyle tych ptaków upolowała... Oczywiście na ręce mam pamiątkę - kreskę, a jakże Pompadoure (kocura) musi przecież jakoś z wanny wyjść! ;) Moja złośnica. Myła się i myła, standardowo powiedziałam jej co by się tyle nie myła i niech wodę zakręci :lool:bo szkoda. Taki upał, a ona się trzęsła... ciekawe dlaczego koty tak mają.
Za oknem na orzechu osiedliły nam się gołębie, gniazdko sobie wiją. Na szczęście kocica nie ma dostępu do nich, a gołębica już jajka wysiaduje. Śmiejemy się, że nie trzeba będzie kupować bo pod nosem są. :roftl: Wstawię później zdjęcia mojej zmokłej kurki.
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 10 lip 2012, o 23:16

Mnie tu jeszcze nie było ;) ależ ona jest piękna :zakochany: jejku kocham ją
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 11 lip 2012, o 07:37

Nasz Szmurek kiedyś (wytarzał się w jakimś oleju) musiał byś kapany, Domin wszedł z nim do kabiny przysznicowej, a on nie wiem jak ale wspinał się po szkle i prawie górą wyskoczył... :lool:
ewachw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 16 lip 2012, o 17:09

Kocica tyle co wyzdrowiała, parę dni temu coś zezarła i nawet nie mogła tego zwrócić. Poczekaliśmy 2 dni i pojechałam z nią do weta. Oczywiście bez cyrków się nie odbyło.
Tak szalała i panikowała, że wet musiał ją trzymać, a ja robiłam zastrzyk :roftl:
Na szczęście rozkuryczło ją i już lata po domu, ale dalej ją obserwuję. :-)
Kiria
Owczarkarz

Re: Madame Pompadoure - mój dzik

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 7 lis 2012, o 11:35

Odkurzamy wątek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 7 lis 2012, o 11:36

Obrazek
I na koniec lulu :-)
Obrazek
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 7 lis 2012, o 11:48

Kiria napisał(a):Obrazek

O matko oczy jak w Shreku :zakochany: :zakochany: :zakochany: pięknie
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 7 lis 2012, o 18:12

Śliczna jest i chyba większa od naszej Franculi. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 7 lis 2012, o 20:34

Ech te kocie oczy... :-)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 8 lis 2012, o 08:49

Tak Kocura jest na pewno większa od Franculi, ponieważ ktoś kto do nas przychodzi pierwszy raz zawsze mówi "fajnego macie kocura, jak się nazywa?"...
Jest dość dużą kotką.
Kiria
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje