Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Maksymilian i Łaciaty

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 8 kwi 2011, o 16:04

A to świnkowy kumpel Sarci, pan Maksymilian
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i obecna tymczasowiczka Filifionka
Obrazek
Ostatnio edytowano 1 lis 2011, o 17:36 przez agaton85, łącznie edytowano 1 raz
agaton85
Losowy avatar

Re: Masymilian

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 8 kwi 2011, o 16:07

Jaki śliczny :lool:
Jeszcze takiego umaszczenia świnki nie widziałam.
Sama miałam kilka świnek: rozetki i gładkie. :-)
Majkowa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 8 kwi 2011, o 16:25

Fantastyczne zwierzaki, szczególnie mam słabość do króliczka. :ooops:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 kwi 2011, o 17:33

rozetkaaaaaa :ok
ale bym ją wygilgała z włosem i pod włos hehe uwielbiam prosiaki, kochane zwierzaki :)
przypomniało mi się jak mój prosiak wylegiwał się na kolanach, to tak po godzinie nagle robiło się... przyjemnie gorąco mmmm a po chwili.... nieprzyjemnie mokro :-P ;-) jedyne czego nie potrafiliśmy go oduczyć to właśnie sikania po dłuższym pobycie na kolanach :scratch
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Re: Maksymilian

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 9 kwi 2011, o 09:37

Ale smieszne zwierzaki. Swinka ma umaszczenie krolika, a krolik kota :D

Jak bylam mala i wyjechalam na dzialke w wakacje, to moj dziadek pozyczyl na miesiac krolika (takiego wielkiego hodowlanego) od jakiegos miejscowego, bo wymyslil sobie, ze male dziecko tez musi uczyc sie odpowiedzialnosci i dbania o zywa istote. Pewnie mial racje, ale jak ja nie znosilam tego krolika - ani poprzytulac, a za to codziennie zzeral niesamowita ilosc koniczyny i trawy, ktora trzeba bylo dla niego narwac. A potem sprzatac klatke 8-)
Ten krolik mial umaszczenie wlasnie Twojej swinki :lool: :lool: :lool:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 9 kwi 2011, o 12:03

świetny świniak :lool:
szczególny sentyment mam własnie do rozetek :-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 9 kwi 2011, o 16:45

nebrot, a ja tam się nie zmęczę przy sprzątaniu klatki, bo królik załatwia się do kuwety i tylko tam, na pozostałej części ma kocyk i tylko z nim robi rewolucje, a w przyszłym tygodniu jedzie do nowego domku. W śwince zakochałam się od pierwszego wejrzenia i dlatego ją adoptowałam ;-) gdybym miała więcej miejsca pewnie przygarnęłabym jeszcze jakąś bidę :-)
agaton85
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 9 kwi 2011, o 17:00

też kiedyś miałem swinkę ;)
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 9 kwi 2011, o 19:08

agaton85 napisał(a):nebrot, a ja tam się nie zmęczę przy sprzątaniu klatki, bo królik załatwia się do kuwety i tylko tam, na pozostałej części ma kocyk i tylko z nim robi rewolucje, a w przyszłym tygodniu jedzie do nowego domku. W śwince zakochałam się od pierwszego wejrzenia i dlatego ją adoptowałam ;-) gdybym miała więcej miejsca pewnie przygarnęłabym jeszcze jakąś bidę :-)

Ale Twoj krolik wazy pewnie 2kg. A "moj" pewnie 15kg i przemial mial nieziemsko sprawny :lool: :lool: :lool: Moj to nie byl krolik - to byl KROL gigant :-P A poza tym mialam wtedy pewnie 6lat, to tez inaczej bylo :mrgreen:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 10 maja 2011, o 16:46

Nowe foteczki Maksymiliana
Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 10 maja 2011, o 18:07 --

Obrazek
agaton85
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje