Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Mała czarna wilczyca Esma

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 10 lip 2015, o 18:44

I jak było w psim przedszkolu? Dużo macie piesków w grupie?
Czy Esma jest już po wszystkich szczepieniach?
Ja się zastanawiam: szczepienia czy socjalizacja. U nas pierwsze spotkanie (organizacyjne) będzie na początku września, mała będzie wtedy miała niecałe 3 m-ce, ale mam nadzieję, że do rozpoczęcia zajęć minie kwarantanna i będziemy mogły się razem uczyć :)
Sanszajn
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Re: Mała czarna wilczyca Esma

Nieprzeczytany postprzez agnieszka86200 » 12 lip 2015, o 11:42

Dziękuję za miłe słowa :) Esma generalnie jest kochanym szczeniakiem. Grzeczna ( nie licząc paru ostatnich dni upalnych- dała mi popalić, takie ADHD hehe), chętnie się uczy i już nie pamiętam kiedy zdarzyło jej się nasiusiać w domu :yahoo: Jak chce za potrzebą sama kieruje się w stronę drzwi !!! W psim przedszkolu fajnie, ćwiczenia w rozproszeniu, zabawa z psiakami i przyzwyczajanie do różnych "strasznych" przedmiotów. Grupa po 4- 5 szczeniaków. Teraz jeszcze dodatkowo chodzimy na indywidualne zajęcia z OBI :-) Do psiego przedszkola trzeba być po drugim szczepieniu. Esma dopiero w tym tygodniu miała 3 szczepienie. Ja nie pilnuje tak bardzo kwarantanny, stawiam na socjalizację :-) Ale to jest decyzja, którą każdy właściciel musi przemyśleć i podjąć samemu. Ja do drugiego szczepienia nie chodziłam na żadne place zabaw dla psów i nie pozwalam podchodzić nieznajomym psom. Moja bawi się z znanymi i zdrowymi psami. Także zawsze po szczepieniu 3 dni odpoczywa w domu :) Generalnie prawie wszędzie zabieram ją ze sobą, wczoraj była nawet na imprezie rodzinnej :lool:
agnieszka86200
Losowy avatar
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Agnieszka

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje