Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Adopcje.

MALI- ruda dziewczyna OBM w potrzebie

Nieprzeczytany postprzez karola » 12 mar 2016, o 20:44

W schronisku Medor w Zgierzu znalazłam oto taką piękną dziewczynę :-) W Medorze znajduje się około dwóch tygodni. Przywieziono ją ze schroniska w Wojtyszkach. Ma lekką nadwagę i wyrośnięte pazury, ale ogólny stan zdrowia jest bardzo dobry :) Ma bardzo człowiekolubne nastawienie, rozdaje buziaki, przytula się i szuka towarzystwa opiekunów.

W boksie leży znużona w kącie :-( Jednak wystarczy zabrać ją na wybieg aby psica wyraźnie odżyła i radośnie eksploatowała teren. Ma to "spojrzenie spod oka", które zna każdy owczarkarz :lool:

Mali dogaduje się z suniami i samcami. Kojec dzieli z drugą dziewczyną.

KONTAKT
Schronisko Medor Zgierz
Tel. 506761221
https://www.facebook.com/events/1133349176700059/

Obrazek
karola
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Flower
Imię: Karolina
Pochwały: 2

Re: MALI- ruda dziewczyna OBM w potrzebie

Nieprzeczytany postprzez karola » 20 mar 2016, o 15:38

Zdjęcia z wczorajszego spacerku Mali.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
karola
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa

Re: MALI- ruda dziewczyna OBM w potrzebie

Nieprzeczytany postprzez karola » 22 mar 2016, o 19:38

Ma ktoś może konto na forum belgowym?
Próbowałam założyć tam wątek dziewczynie, ale coś nie mogę. Pisałam już do moderatora.
Z tego co widzę forum nadal funkcjonuje.
karola
Początkujący owczarkarz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje