Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Malta już z nami ;)

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 14 cze 2012, o 20:15

ojj, tak, widzę, że u Malty też kąpiele błotne RZĄDZĄ ! :roftl:
ale zapaszki po nich.. już nie :przerażenie: :ooops: :)
przynajmniej u NAS :D
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 14 cze 2012, o 21:58

14ruda napisał(a):A próbowałaś odwracać jej uwagę od psów?Malta lubi jeśc? Może zda egzamin jakaś pyszniasta wątróbeczka w trakcie spacerku jako smak za spokojne przejście obok posesji z psami,albo da rade odwrócić uwagę?Albo piłeczka,gryzaczek-coś co będzie tylko wyciągane z szafy do szkolenia-wtedy bardziej atrakcyjne.Skoro Malta tak lubi piłkę może da rade odwrócić jej uwage?
P.S.Nie wiem jak tam z kondycją Malty,ale jak już będzie odżywiona to bez problemu możesz zamienić jej porcję jedzenia na smaki zabierane na spacer.najedzona w domu może nie mieć ochoty na smaczki.I niech to nie będzie to co je na codzień.
U nas sprawdzaja się świetnie sery,parówki,mięsko,itp.

Super rada!!! dziękuje :-) jutro napewno z czymś smacznym spróbujemy, a że łakomczuch z niej wielki to raczej nie będzie problemu ;-) chociaż ciasteczka które jej kupiłam specjalnie ze względu na naukę chyba jej nie smakują :nea: ale jutro wybiorę się na zakupy i pokupię kilka surowych przysmaków, jak zareaguje na jakiś specjalnie to ten weźmiemy na przechadzkę ;-) Chociaż dodam że dzisiaj na powrocie było znaczniej spokojniej, komendy typu "noga" i "spokój" już załapuje (trenowałyśmy trochę z tym) i widzę progres :-) ale przysmaki napewno się przydadzą. Dziekuję za radę :-)
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 14 cze 2012, o 22:04

sandrula811 napisał(a):ojj, tak, widzę, że u Malty też kąpiele błotne RZĄDZĄ ! :roftl:
ale zapaszki po nich.. już nie :przerażenie: :ooops: :)
przynajmniej u NAS :D

Hehe o tak Sandro!!! Masakra z tym, ale po powrocie schnie jeszcze trochę na podwórku a potem na legowisku i skubana wie kiedy już może wejść dalej (tzn kiedy już obeschnie) do mieszkania i w pełni korzystać z jej ulubionego dywanu :lool: (od pierwszego dnia jak go kupiłam Malta zamieniła swoje mięciutkie legowisko na równie mięciutki dywan :lool: )
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 14 cze 2012, o 22:11

Smaczki miej na każdym spacerku.Skoro juz Malta grzecznieje to ważne,aby została nagrodzona za to.Nagradzaj każde ładne przejście obok psów,nagradzaj każde spojerzenie na Ciebie na spacerze,każde podbiegnięcie nawet bez wołania.Sunia zrozumie,że utrzymywanie z Tobą kontaktu jest fajniejsze niż cokolwiek innego.Na tym kontakcie możesz zbudować więź oraz szkolić Maltę pod katem posłuszeństwa,itp.
Powodzenia :-)
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 20 cze 2012, o 08:38

Wczoraj odkryłam dziwną zmienna u Malty, a minowicie: wścieka się do psiaków, które są za ogrodzeniem, a jak wczoraj jednego z tych "złośliwców" zza siatki spotkałyśmy na innym terenie, był z pańcią na spacerze, to mało nie oszalała ze szczęścia!! :roftl: Nie wiem co o tym myśleć? Ponieważ , jak dla mnie, był to dla niej wróg nr 1 (również owczarek), ale będąc za ogrodzeniem, a tu proszę taka niespodzianka :yahoo: Malciucha przeszczęśliwa, że kumpla spotkała :-) a póżniej był sympatyczny amstaf i podobna sytuacja :-) Jak narazie nie pojmuję co w jej główce siedzi :lool: ale bardzo mnie to cieszy!!! że jednak nie jest taka straszna i groźna do innych futrzaków :ok:
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 20 cze 2012, o 15:40

Kasia napisał(a):Obrazek

Jak miło widzieć , że nie tylko ja mieszkam na takim "bagnie" haha. Urocza psinka :D
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 28 cze 2012, o 21:09

puk, puk :) jak tam nasz ulubiony, roześmiany pyszczek ? ;)
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 28 cze 2012, o 21:32

Oj Sandro dużo sie dzieje! :-) Uczymy Maltę naszych zasad i czas biegnie nieubłaganie, szykuję już nowe fotki Malciucha odkarmiona dużo lepiej wygląda :lool: a tak poza tym rozbestwiła się trochę ale jest nadal mega karna i mogę ją bez problemu utemperować jak przegina ;-) Mamy teraz cały tydzień zastrzyki bo rana po sterylce nie goiła się dobrze :-( ale już jest lepiej antybotyk działa jeszce w sobotę ostatni zaszczyk i powinno być git no i dziękuję za pamięć o nas :-)
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 30 cze 2012, o 20:13

oo.. to zdrówka dla Malciuchy ! :)
i czekamy na fotki ;) bo jak nie.. :pała: - żartuję oczywiście :D

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 3 lip 2012, o 16:00

ale się niuni cudowny dom i cudowni ludkowie trafili :ok: :ok: :ok:
egonek5
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje