Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Malta już z nami ;)

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 4 lip 2012, o 22:08

Może i tak ale sąsiadów to mamy nienormalnych! nasyłają na nas różne służby mundurowe :diabeł: ale walczymy z nimi nie poddamy się na wsi ludzie myślą że pies w domu to coś złego!!! :mur:
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 4 lip 2012, o 22:42

oj.. na sąsiadów to by się przydała :pała: widzę :lool:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 lip 2012, o 05:56

Kasia napisał(a):Może i tak ale sąsiadów to mamy nienormalnych! nasyłają na nas różne służby mundurowe :diabeł: ...

Dlaczego to robią? :-(
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 5 lip 2012, o 13:02

Tomku sama nie wiem właśnie :głupol: Z tego co wiem ich wnuczka panicznie boi sie psów i może dlatego, chociaż Malta nigdy nie biega spuszczona ze smyczy wokół domu. Fakt jest taki że kagańca jej nie zakładam bo uważam że to głupota jej zakładać jak ona do ludzi jest taka milusińska, zresztą jak to na wsi pełno psów biega luzem bez właścicieli, a na mnie się uwzięli :diabeł: za to że psa trzymam w domu. Wczoraj nasłali na mnie służbę dla zwierząt czy coś takiego, nie wiem dokładnie bo mnie nie było i mnie nie zastali (szkoda bo ja nie mam nic do ukrycia), inni sasiedzi mi donieśli, nie wiem też jaki był powód tej interwencji. Ale już mam plan na nich i ich gołębnik który stoi zaraz przy mojej działce dosłownie kilkanaście cm tak więc jeśli się nie uspokóją będzie wojna, nie wiem już jak postępowac z takim chamstwem ( inaczej nie da sie tego nazwać ). Pierwszy raz w życiu sie z czyms takim spotykam, ale tłumaczę sobie to tym że ci ludzie poprostu nie maja swojego życia, całymi dniami siedzą w domu i z nudów wymyślaja jakby tu innym ludziom życie utrudnić :-(( a że ja jestem tam nowa i do tego sama to wiadomo łatwy cel. Oj nerwa mam strasznego i już myślę co mnie znowu zastanie po powrocie z pracy :mur:
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 5 lip 2012, o 15:33

co za matoły ... ;/
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 lip 2012, o 17:01

Nie rozumiem, masz posesję ogrodzoną?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 5 lip 2012, o 17:03

Nie, nie mam posesji, tylko kawałek ogródka koło domu, mieszkam w bloku
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 lip 2012, o 17:10

Ogródek przy mieszkaniu na parterze? Jeśli jest odpowiednio ogrodzony to pies cały dzień może tam sobie broić (nie hałasując zbytnio) i nic im do tego.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 5 lip 2012, o 17:35

Ogródek jest ogrodzony ale problem pojawia się gdy idziemy przez podwórko na spacer musimy mijać ich okna i tydzień temu straszyli mnie że wezwą policję że kręcę sie pod ich oknami!!!! :mur: masakra!!! Było już dość późno bo po 22:00 szłyśmy na wieczorny spacer, ale nie mieszkam w jakimś ośrodku że zakaz wychodzenia z mieszkania po 22:00. No mówię Wam to jest koszmar z takimi ludźmi!!! Zastanawiam sie czy nie ma na to jakiegoś paragrafu, bo to jest dla mnie szykanowanie!!!!

Teraz dla relaksu powrzucam kilka zdjęć z ostatnich dni

Schniemy po spacerze
Obrazek

Malta w żywiole
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mega zmęczenie po 10 km odcinku - taki sobie spacerek urządziłyśmy

Obrazek

A ja gdzie mam się położyć? :nołobuzie:
Obrazek

Przysmak ;-)

Obrazek
Kasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 5 lip 2012, o 19:40

może się powtórzę, ale.. ona ze zdjęcia ze zdjęcia jest coraz piękniejsza ! :yahoo:
a takich sąsiadów strasznie współczuje :przerażenie:
mam nadzieję, że się w końcu od Was odczepią.. :ooops:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje