Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Legwanik Maniuś.

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 30 kwi 2012, o 13:47

egonek5 napisał(a):W terrarium,ale boa wymaga coraz wiekszego bo rośnie niesamowicie szybko,każde zwierze ma swój własny ''dom'' coby się nawzajem nie pozjadały :lool:

chyba bałabym się trzymać takie zwierzę w domu :D
po tym, czego się nasłuchałam.

ale jak najbardziej Was podziwiam :ok:
i wstawiaj fotki :)
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Re: Legwanik Maniuś.

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 30 maja 2012, o 14:52

oj nie...boa jest naprawdę fajny i nie grozny :ok: w przeciwieństwie do naszego lancelota ,z niego to prawdziwa bestia :lool: nie dosc ze ciężko gada oswoić to brzydko się broni,a raczej smierdząco,przy próbie wyciagniecia go z terrarium symuluje zmije,zaatakować ręke też potrafi,ale krzywdy nie jest w stanie zrobić,jak symulowanie żmiji nie wystarcza,i nadal próbujemy go wyciagnąc ,na rękach wypuszcza wstretną smierdzacą jak padlina woń...o jessso jak to cuchnie :lool: może i jest paskudnym smierdziuchem,z paskudnym charakterem ale podoba mi się ta bestia :-) Jeśli dam rade ,jeśli mi się uda przedstawimy Wam naszych nowych lokatorów :-)

-- 30 maja 2012, o 16:16 --

nasza mała jeszcze Pyzunia :-)
Obrazek
i Pyzunia trochę większa :-)
Obrazek
i nasz piękny śmierdziuch :lool:
Obrazek
Czesio któremu grozi odwyk :lool: miał być obiadem dla Pyzuni,ułaskawiony został :lool:
Obrazek
i Filip,również ułaskawiony ,Pyza teraz na mrożonkach jedzie :roftl:
Obrazek
no i MANIEK :lool:
Obrazek

chyba o nikim nie zapomniałam ;-)
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Re: Maniuś,Pyzunia,Klarka,Czesio i Filip

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 30 maja 2012, o 15:43

piękna gromadka :D uwielbiam węże
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 30 maja 2012, o 16:07

Ależ u Was egzotycznie....i ułaskawione szczurki :lool:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 30 maja 2012, o 16:43

O Matulu ale macie zwierzyny! Szczerze mówiąc to węże mnie przerażają, mogę na nie patrzeć na zdjęciach ale nie usnęłabym pod jednym dachem z takimi gadami :lool: Nie zmienia to faktu, że Twoje są piękne ;-) Oczywiście reszta stadka też urocza.
A Czesio to smakosz? :roftl:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 30 maja 2012, o 17:02

Maniek jest najlepszy i basta. :D
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 5 cze 2012, o 12:35

dor_cia napisał(a):! Szczerze mówiąc to węże mnie przerażają, mogę na nie patrzeć na zdjęciach ale nie usnęłabym pod jednym dachem z takimi gadami :lool:

Ja od samego patrzenia na zdjęcia mam gęsią skórkę...
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 9 cze 2012, o 01:08

Śliczności! Legwan jak się patrzy :-)
Aż mi się żal zrobiło, bo niestety w maju musiałam oddać w dobre ręce moje 3 gekonki :-(
Ewa-Hunter
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje