Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Maniuś,Pyzunia,Klarka,Czesio i Filip

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 15 lut 2011, o 11:24

Nasz Maniuś,mieszka w naszym ''drugim domu''i jest słodki,o ile ma dobry humor,jak się wkurzy biczuje wszystkich ogonkiem,który jest mocny i bardzo długi :D
Obrazek
nie mogę wkleic zdjęcia ,moze ktos pomoże.

Admin zawsze pomaga. :) :-)
Ostatnio edytowano 30 maja 2012, o 15:17 przez egonek5, łącznie edytowano 1 raz
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Re: Legwanik Maniuś.

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 15 lut 2011, o 11:48

egzotyczne to Twoje "inne zwierzę" :D, a co taki legwanik jada?
ewachw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 15 lut 2011, o 18:52

łomatko :shock: , jak ja przegapiłam, że takie cudo masz??? Nie chwaliłaś się wcześniej, czy ja byłam nieobecna duchem i ciałem?
Jest BOSKI! :D
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 16 lut 2011, o 18:33

Amonkowa byłas nieobecna duchem i ciałem gdy Maniusia przedstawiałam :D Manieczek najbardziej uwielbia mandarynki,ale przesadzalismy z ich podawaniem i u weta wylądowalismy,niestety nie wszystko co lubi mu służy,albo inaczej,wszystko musi byc z umiarem :D pozatym kupujemy specjalne zestawy lisci z sałat,i trochę warzyw,niestety nie wiem jak się nazywają,bo pierwszy raz w życiu takie cuda,dziwa widziałam,bo on paryżanin jest :D
no i on nie do konca taki mój jest,brata,ale opieka nad nim gdy moi chłopcy pracują na mnie spada,tak jak wizyty u weta,czyli tak troszku mój ;)
egonek5
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 16 lut 2011, o 20:38

jak karmisz i do weta latasz, to pewnie że Twój, ja myslałam, że takie legwaniki to owady jakieś jedzą i że codziennie musisz mu muchów nałapać... :lol:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 lut 2011, o 07:25

Więcej zdjęć prosimy. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Shellka » 17 lut 2011, o 20:37

Tomek napisał(a):Więcej zdjęć prosimy. :)

dokładnie :!: :!: :!:
Shellka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Goanga » 18 lut 2011, o 22:07

popieram,fajniutki :)
Goanga
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 18 lut 2011, o 22:18

zdjecia z lata :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
na zewnątrz trzeba go bardzo pilnowac bo na mur wdrapie się na pierwsze lepsze drzewo jakie na swej drodze napotka,uwielbia gdy się go pryska wodą,jak ma zły dzien nie lubi by cokolwiek przy nim robiono,bedzie wtedy walił ogonem , ugryzc też potrafi,dlatego rękawica potrzebna często bo złosliwy jest :lol:
egonek5
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Goanga » 18 lut 2011, o 22:22

naprawde piekny :) fajnie i ciekawie jest miec chyba takie egzotyczne zwierzatko w domu :)
Goanga
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje