Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Masowe usypianie psów i zwierząt - drastyczne

Nieprzeczytany postprzez eagle » 16 cze 2011, o 14:29

Ten film to dokument o tym co czeka niechciane psy.
Dla ludzi o słabszych nerwach nie polecam ani minuty.
eagle
Losowy avatar

Re: Masowe usypianie psów i zwierząt - drastyczne

Nieprzeczytany postprzez lemurka » 16 cze 2011, o 15:25

Obejrzałam, pomimo że mam słabe nerwy...
Powinno się to pokazywać wszystkim, którzy chcą się bawić w hodowlę "dla zdrowia suki" lub "bo mam taką piękną parkę".
A to i tak wersja lajt. Reszta dostaje łopatą po głowie, tudzież ląduje w studni, ewentualnie przywiązana do drzewa kona powoli...
lemurka
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 1

Re: Masowe usypianie psów i zwierząt - drastyczne

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 8 maja 2012, o 09:25

Albo mioty szczeniąt najpierw topi się (bo kto by pomyślał o sterylizacji suki - "to przecież takie nienaturalne i wydatek" ) a potem "naturalnie" utopione szczenięta wyrzuca się prosto na gnój.
Przykłady można by mnożyć i mnożyć jak postępuje ludzkie barachło.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje