Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Mata chłodząca

Nieprzeczytany postprzez basiagdansk » 16 cze 2017, 22:11

Czy ktoś może ma i jak się sprawdza - zbliżają się upały i zastanawiam się czy to ,,hit czy kit,,
basiagdansk
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Jasco
Imię: Basia
Wiek: 43
Lokalizacja: Gdańsk
Dołączył(a): 18 gru 2016, 17:56

Re: Mata chłodząca

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 17 cze 2017, 12:43

Znajoma ostatnio kupiła w netto :)Kupiła ja z myśla o zawodach i wyjeździe do Chorwacji :)Na szybko dla mnie przetestowała i faktycznie chłodzi, jak pojechałam kupić to już nie było :(
Kolejna znajoma ma dla swojego BOSa kamizelke chłodzacą Ruffweara, na zawodach było widać mega różnice gdy pies miał ja na sobie :)miałam okazje przetestować na Pandzie między wyjściami znajomej na pole chociaż była na młoda sporo za duża :DMam w planach zakup i maty i kamizelki ale raczej hurtty :)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post