Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 24 sty 2014, 13:17

Yaro napisał(a):Chyba zdecyduję się na taką matę, fakt nie jest tania ale wydaje się że do hatchbacka będzie idealna.
Obrazek


My mamy taką od 2 lat i jestem z niej zadowolona :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 38
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 24 sty 2014, 14:52

Dagi a jak Ty radzisz sobie z ew. praniem tej maty, napisz coś więcej z Twojej eksploatacji.
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 41
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 24 sty 2014, 15:16

Yaro napisał(a):Dagi a jak Ty radzisz sobie z ew. praniem tej maty, napisz coś więcej z Twojej eksploatacji.


Na matę kładę duży ręcznik i na mim leżą psy. Raz tylko prałam matę, jak Aria wymiotowała ( wracałyśmy z urlopu z babeszjozą). Wrzuciłam ją do wanny i umyłam zabrudzenie. Spłukałam prysznicem i tyle ;)Wyschła raz dwa na balkonie. Jak psy naniosą piach, to zdejmuje ją i wysypuję piach, ew. odkurzam podczas mycia samochodu. Fajnie, że mata ma kształ gondoli - dzięki temu ani siedzenia, ani drzwi nie są brudne.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 38
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 24 sty 2014, 15:33

Dagi napisał(a):Fajnie, że mata ma kształ gondoli - dzięki temu ani siedzenia, ani drzwi nie są brudne.

Właśnie na to też zwróciłem uwagę jest to fajna sprawa, też masz problem z czystością zagłówków. Istotne jest też dla mnie że podobno można po rozpięciu zamka przewieść pasażera jak się ma to w praktyce.
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 41
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 24 sty 2014, 15:42

Yaro napisał(a):
Dagi napisał(a):Fajnie, że mata ma kształ gondoli - dzięki temu ani siedzenia, ani drzwi nie są brudne.

Właśnie na to też zwróciłem uwagę jest to fajna sprawa, też masz problem z czystością zagłówków. Istotne jest też dla mnie że podobno można po rozpięciu zamka przewieść pasażera jak się ma to w praktyce.


Tak, to prawda. Wystarczy odpiąć paski z zagłówków z jednej strony ( z przedniego i tylnego zagłowka) i złożyć matę na drugą ze stron. Dzięki temu jedna albo i 2 osoby moga usiąść - oczywiście jak nie ma psa ;)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 38
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 24 sty 2014, 16:37

Dagi napisał(a):Tak, to prawda. Wystarczy odpiąć paski z zagłówków z jednej strony ( z przedniego i tylnego zagłowka) i złożyć matę na drugą ze stron. Dzięki temu jedna albo i 2 osoby moga usiąść - oczywiście jak nie ma psa ;)

Czyli jak jedzie piesek nie ma możliwości przewiezienia 1 osoby? - ale Cię męczę :-)
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 41
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 24 sty 2014, 17:11

Yaro napisał(a):
Dagi napisał(a):Tak, to prawda. Wystarczy odpiąć paski z zagłówków z jednej strony ( z przedniego i tylnego zagłowka) i złożyć matę na drugą ze stron. Dzięki temu jedna albo i 2 osoby moga usiąść - oczywiście jak nie ma psa ;)

Czyli jak jedzie piesek nie ma możliwości przewiezienia 1 osoby? - ale Cię męczę :-)


Hehe no jeśli siedzi, a nie leży- to można. Spójrz na fotkę maty. Jeśli posadzisz psa z jednej strony, np. za kierowcą, a lewą stronę odepniesz i zwiniesz trochę, to 1 osoba siądzie. U mnie Aria leży, więc cały tył należy do niej ;)

Ta mata jest też w wersji na pół siedzenia - jeśli chcesz kogoś wozić, to może ta wersja byłaby ok ;)

Obrazek
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 38
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 24 sty 2014, 19:11

Dagi, ena dzięki za pomoc ;-)
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 41
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 24 sty 2014, 20:09

Nie ma za co :-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 24 sty 2014, 20:28

Polecam się na przyszłość :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 38
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post