Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 19 mar 2012, 20:06

ja jutro idę kupić sobie taka :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez tomash » 19 mar 2012, 20:13

Też kupiłem, ale z wypróbowaniem będę musiał poczekać do łyk-endu :-(
"Owczarek niemiecki - dzielny i wierny, przyjaciel pies"
tomash
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kirito
Imię: Tomek
Wiek: 35
Lokalizacja: lubelskie
Dołączył(a): 20 lis 2011, 14:14

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 19 mar 2012, 20:45

Oglądałam, uważam, że nie jest warta tych 30 zeta, moim zdaniem lepiej troche dolozyc i kupic porządna i solidna matę, choćby tę którą podlinkowałam. Woże nia moja sunie bywa, że kilka razy dziennie, a bywa, że i psa kolezanki. Mata jak nowa (tyle że brudna).

No ale jak tylko do sporadycznego przewożenia, to jakis czas wytrzyma...chyba.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez niya » 20 mar 2012, 07:34

mój pies napisał(a):Oglądałam, uważam, że nie jest warta tych 30 zeta, moim zdaniem lepiej troche dolozyc i kupic porządna i solidna matę, choćby tę którą podlinkowałam. Woże nia moja sunie bywa, że kilka razy dziennie, a bywa, że i psa kolezanki. Mata jak nowa (tyle że brudna).

No ale jak tylko do sporadycznego przewożenia, to jakis czas wytrzyma...chyba.



Mam porządniejszą matę, ale ta będzie idealna do przewożenia wilgotnego futra :roftl:, wczoraj ją mierzyłam i idealnie zgodziła się z tylną kanapą samochodu, a nawet troszkę odstawało w aucie męża będzie ciut przykrótka, ale i tak Amba głównie ze mną podróżuje :).
Czasem jak jadę z nią nad jezioro to czekam, aż przeschnie na tyle aby wsiadła do auta, a teraz nie będę musiała się o to martwić. Czyszczenie tapicerki do najprzyjemniejszych czynności nie należy a znowu mam fioła na punkcie czystości i brudnym autem za kija nigdzie nie pojadę taki bzik no :/

Jak dla mnie te 30 zł to nie majątek, a myślę, że od grzecznego leżenia na niej psa też się nie porozrywa :)
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 36
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 20 mar 2012, 08:06

Z porozrywaniem to raczej kojarzy mi sie wskakiwanie i wyskakiwanie, ale masz rację, do okazjonalnego użytku mata w zupełności wystarczy.
U mnie mata jest na stałe, bo nie ma dnia bez wożenia psa/psów. Po prostu mamy kawałek do pięknych terenów, gdzie psy mogą godzinami spacerować, kąpać sie w rzeczce, ganiać po łące.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez niya » 20 mar 2012, 08:16

mój pies napisał(a):Z porozrywaniem to raczej kojarzy mi sie wskakiwanie i wyskakiwanie, ale masz rację, do okazjonalnego użytku mata w zupełności wystarczy.
U mnie mata jest na stałe, bo nie ma dnia bez wożenia psa/psów. Po prostu mamy kawałek do pięknych terenów, gdzie psy mogą godzinami spacerować, kąpać sie w rzeczce, ganiać po łące.



A nie nie, mi Amba wsiada do auta jak dama :)tak strasznie lubi autem jeździć, że delikatnie opiera przednie łapy na siedzeniu, doskakuje zadek i grzeczniutko wpatruje się w okno :)dwa szczeknięcia sygnalizują ruszanie i w drogę :roftl:
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 36
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 mar 2012, 08:39

Dziewczyny jesteście wielkie, przypomniałyście mi że muszę jeszcze raz wymierzyć przestrzeń na tyle auta :)Nazgul już się nie może doczekać wodowania ;)hmmm tylko gdzie nasza zabawka z neoprenu :scratch
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez niya » 20 mar 2012, 09:50

Porobiłam na szybko zdjęcia jeśli ktoś jest zainteresowany :)

Obrazek

Tutaj Amba leżała na niej 3 minuty i widać jak jest :P

Obrazek

Tu Amba znudzona już pozowaniem jako modelka :P

Obrazek

i zdecydowanie powtórzę, jak za 30 zł to dla mnie było warto :)i ponieważ mam wciąż kłaczącego się psa i jasną tapicerkę auta to dla mnie taka mata to konieczność :)
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 36
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 20 mar 2012, 10:06

Przypomniało mi się, że też zrobiłam fotki naszej maty do kombi, pokażę ...a co tam.. :-)

Obrazek

;-)

Obrazek
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 42
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Mata ochronna do auta.

Nieprzeczytany postprzez niya » 20 mar 2012, 10:09

[quote="ewachw"]Przypomniało mi się, że też zrobiłam fotki naszej maty do kombi, pokażę ...a co tam.. :-)

Obrazek

ile miejsca!!! czasami żałuję, że sprzedałam swoje kombi, ale jak sobie przypomnę parkowanie tym potworem to zaraz mi żal przechodzi :D

No ale Twój piesio to jak królewicz pordóżuje :ok:
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 36
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post