Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Max,Saba,Lulu

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 24 gru 2012, o 23:37

Świetne zdjęcie ;) Wesołych Świąt życzymy ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 24 lut 2013, o 14:58

Ciekawe co u Was słychać ??? :scratch
Dawno zdjęć też nie było :pała:
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 17 kwi 2013, o 12:02

Ewa.... co tam u Was?
Mam nadzieję że wszystko OK.............
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 23 kwi 2013, o 22:16

Dzieki, kochane, za troske:-) u nas wszystko w porzadku, jesli nie liczyc lapy Sabiny. Lula troche wreszcie przybrala ciala. Przynajmniej na oko, bo nie wazylam jej dawno. Pewnie wazy ok. 63-65kg. Natomiast dzisiejszy dzien potwierdzil, ze stojaca na dwoch lapach przy bramie Lulka jest mojego wzrostu, a moze nawet ciut wyzsza. A ja mam 174cm wzrostu. Charakter ma naprawde fajny, odpukac.
A Maksymalny Max wciaz taki sam. W dalszym ciagu probuje zamordowac wszystkie zwierzeta w tv. Nawet na spacerach nie jest tak negatywnie nastawiony do innych psow. W samochodzie na mijane psy w ogole nie reaguje, widzi je, ale nie szczeka. Tchórzyk:-)
Komputer mi sie zepsul nieco i pisze z telefonu, co jest nieco trudne i stad z gory przepraszam za literowki i interpunkcje.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 24 kwi 2013, o 04:05

Fajnie, że dałaś znak życia:) Czekamy na zdjęcia...w szczególności mojego ulubieńca Maksymalnego :)
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 kwi 2013, o 06:00

Dobrze wiedzieć że nie wymieniłas swoich trzech futerek na jakiegoś yorka ;-). ;-) ;-). Pewnie czasu brak. Ale stara gwardia o Was pamięta i jak zawsze życzy dużo zdrowka Wam i przede wszystkiim królowej Sabince, uśmiechnietej Lulu i grzecznemu lobuzowi Maxowi :):)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 26 kwi 2013, o 17:03

nebrot napisał(a):Dzieki, kochane, za troske:-) u nas wszystko w porzadku, jesli nie liczyc lapy Sabiny. Lula troche wreszcie przybrala ciala. Przynajmniej na oko, bo nie wazylam jej dawno. Pewnie wazy ok. 63-65kg. Natomiast dzisiejszy dzien potwierdzil, ze stojaca na dwoch lapach przy bramie Lulka jest mojego wzrostu, a moze nawet ciut wyzsza. A ja mam 174cm wzrostu. Charakter ma naprawde fajny, odpukac.
A Maksymalny Max wciaz taki sam. W dalszym ciagu probuje zamordowac wszystkie zwierzeta w tv. Nawet na spacerach nie jest tak negatywnie nastawiony do innych psow. W samochodzie na mijane psy w ogole nie reaguje, widzi je, ale nie szczeka. Tchórzyk:-)
Komputer mi sie zepsul nieco i pisze z telefonu, co jest nieco trudne i stad z gory przepraszam za literowki i interpunkcje.

Jak dobrze, że się odezwałaś :friends
Wieeelkie mizianko dla całego stadka :buziak:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje