Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Mega - pryszcz..

Nieprzeczytany postprzez dariex » 25 lis 2011, o 19:01

Sygnał do interwencji chirurgicznej jest wtedy,kiedy kaszak narasta,nie może znaleźć ujścia i tworzy się stan zapalny ( czerwona,bolesna gula)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 25 lis 2011, o 19:20

Dzięki..jak na razie "ujście" jest... zaczerwienienia nie ma... no nic obserwujemy dalej..
a tak a propos..tak sie bestia nauczyła, że po nieprzyjemnych zabiegach zawsze jakaś nagródka jest, więc jak tylko skończę cokolwiek robić (czyszczenie uszu, obcinanie pazurów itd), zaraz Lena biegnie do kuchni i siada przed szafą, w której mamy psie smakołyki.. :lool:
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 25 lis 2011, o 19:36

ewachw napisał(a):tak sie bestia nauczyła, że po nieprzyjemnych zabiegach zawsze jakaś nagródka jest, więc jak tylko skończę cokolwiek robić (czyszczenie uszu, obcinanie pazurów itd), zaraz Lena biegnie do kuchni i siada przed szafą, w której mamy psie smakołyki.. :lool:

One tak mają. :D
Gamoń od jakiegoś czasu bierze na stałe leki. Początkowo jak podchodziłam z tabletkami kulił uszy i strzelał miny maltretowanego szczenięcia. Teraz, na dźwięk blistra wyjmowanego z szafki, biegnie do kuchni cały radosny w oczekiwaniu na pychotki po tabletkach. :-P
Aha, rozróżnia dźwięki różnych listków z tabletkami i jak biorę moje, lub syna, to drań nawet nie drgnie ... :o
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 25 lis 2011, o 19:46

:mrgreen:

mamy w kuchni taką mała wage elektroniczną, gdzie odmierzamy ilość karmy...jej włączenie to takie cichutkie "pstyk", ale słyszalne z najdalszego kata w domu.. aj aj właśnie takie małe głupotki mnie rozczulają.... :ooops:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 25 lis 2011, o 19:51

Mój z kolei jak mam mu zakropić oczy to bezbłędnie wie kiedy idę po zakraplacz to on automatycznie w drugi koniec mieszkania :D
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 25 lis 2011, o 22:45

Mam to samo z frontlinem, jak tylko nachylam sie do szuflady, to Sabina od razu w drugi koniec domu :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 2 maja 2012, o 19:32

jeśli chodzi o kaszaki my się już poddaliśmy,Bruno ma ich mnóstwo na sobie ,te które się ''otworzą''sama próbuje czyscic[czasami się udaje,ze znikają bez powrotu]te jeszcze ''zamknięte''sobie są i dopóki nie będzie się nic z nimi działo nie ruszamy :-(
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 4 maja 2012, o 18:22

U Parysa też kilka było sam usuwam jak jeszcze nie otwarty to nakuwam i wyciskam jak ludzki wągier
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 5 maja 2012, o 10:45

Jangcy napisał(a):U Parysa też kilka było sam usuwam jak jeszcze nie otwarty to nakuwam i wyciskam jak ludzki wągier

i on sobie tak daje to nakłuć? :przerażenie: U nas Sook miał taką gulkę, próbowałam naduszać, ale nic to nie dawało, ujście było zamknięte. W końcu poddałam się i czekałam na rozwuj wypadków. Po ok 4 miesiącach już prawie nie ma śladu, jakby się wchłonęło :scratch
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 5 maja 2012, o 13:08

A ma inne wyjście?
mówię: OPERACJA!
Leż spokojnie!
Ani drgnij!
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje