Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Miejsce na zloty, wypady - Smażalnia ryb ;-) (Śląsk)

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 27 mar 2012, o 10:51

Miała szczeniole, ale padły niestety z wyziębienia. Wykopała tunel pod jedną ze strzech i tam je pozostawiła, nawet nie było ich jak wyciągnąć.
Też "walczę" z tym, aby Zośkę wysterylizować, ale niestety jak widać nikt sobie z tego nic nie robi - tylko dostaje zastrzyki anty, które nic nie dają. Ehh szkoda słów.
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 mar 2012, o 07:36

Czyje sa te psiaki? Czy szczylusie ktore zmarly warte sa znieczulicy? Powalcz o te ktore sie moga jeszcze narodzic by rowniez za chwile zginac w meczarniach... :( czy mozna Ci jakos pomoc?
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 28 mar 2012, o 09:23

Aga dzięki za zainteresowanie. Te psiaki są w sumie niczyje, jest tam nasz wujek, który się nimi opiekuje, ale on nie ma aż tyle finansów by Zośkę wysterylizować, ani nie ma jej czym zawieźć do weta. Właśnie myślimy czy by nie złożyć się na sterylkę dla Zośki bo ona tam jest ze swoim synem, który już ma 2-3 lata? Więc na pewno udział w tych szczeniakach miał i to mnie martwi. Gdyby maluchy przeżyły na pewno bym je jakoś odchowała i dała ogłoszenie w smażalni czy popytała na wsi czy ktoś nie chce wziąć. Zobaczymy jak się temat rozwinie...
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 mar 2012, o 06:14

kurczę ile kosztuje sterylka dla suki a ile kosztuje wykarmienie niechcianych maluchów, szukanie im domu lub patrzenie jak giną...? kurczę ja nie jestem dobra w te klocki żeby popytac może w jakiejś fundacji o pomoc dla was... wiem że marzec jest miesiącem tańszej sterylizacji....
ile tego zła jest naświecie, ile niechcianych zwierząt biegających same sobie, nie mogę już na to patrzeć :( ostatnio prześladuje mnie myśl, aby mój pies kiedy przyjdzie na niego czas, zabrał mnie ze sobą, bo co ja bez niego będę robić na tym świecie :(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 29 mar 2012, o 06:23

Aga i N napisał(a):... ostatnio prześladuje mnie myśl, aby mój pies kiedy przyjdzie na niego czas, zabrał mnie ze sobą, bo co ja bez niego będę robić na tym świecie :(

Aga, nie świruj, dziecko sobie spraw. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 29 mar 2012, o 09:37

Ej spoko, nie przejmuj się aż tak bardzo Aguś :-) nie potrzebujemy fundacji tylko jak się chętni na składkę znajdą to wsiadamy w samochód z Zośką i jedziemy do weta ;-).
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 mar 2012, o 18:25

Przepraszam Kiria że się tak wtrącam i wciskam nos w nie swoje sprawy, ale tak bardzo żal mi tych wszystkich piesków które się błąkają bez obroży i identyfikatorów, chudziutkie, albo te które się zgubiły.. tak jest ich wiele, nie mogę na to patrzeć już, to mnie przytłacza.
Dzisiaj mi w głowie posokowiec który przebiegł mi przed maską przez ruchliwą drogę... a ja pełne auto i brak sprzętu do odłowienia...
Tomek, wydziel to o psiakach w jakiś oddzielny temat, szkoda aby to było w tak fajnym i konkretnym wątku.

Aga i N
Owczarkowa wyga

Re: Zośka i Lulek

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 31 mar 2012, o 12:08

Ile ja się naszukałam tego tematu o Lulkach... W sumie niepotrzebnie został oddzielony bo chciałam tylko pokazać psiska, nie zamierzałam im zakładać galerii bo nie mam czasu na focenie Lulków, gdy jestem w pracy.
Nie wtrącasz się Aga, rozumiem Twoje ubolewanie nad faktem bezdomnych kundelków :-). Ja też nie jestem obojętna na ich los, ale w kwestii Zośki niewiele mam do powiedzenia bo wiadomo jak to ludzie na wsi - nie przegadasz. Zobaczymy co się da załatwić.
Kiria
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 31 mar 2012, o 12:55

Przeniosłem posty z powrotem, skoro nie przeszkadza Ci bałagan w wątku. :D
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 31 mar 2012, o 13:17

Nie przeszkadza. Dzięki Tomek.
Kiria
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje