Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Minibelg jamniczy - Figa

Nieprzeczytany postprzez Salva » 5 gru 2014, o 18:39

Brawurka napisał(a):Zobaczyłam to zdjęcie i przypomniało mi się, jak mówiłam do mojej Pery - dając jej do zjedzenia cielęcy łeb - że dostarczam jej dysk zewnętrzny, żeby poszerzyć jej ograniczone możliwości umysłowe. ;-)

Ahahaha, o tym to nie pomyślałam! :DDD Jamnik niestety mózg rozszarpał na kawałki. Był zrobiony z mięciuteńkiej gąbki więc kontaktu z jamniczym pyskiem nie wytrzymał. Powinnam ją sprzedać do jakiejś fabryki, jest dobra w rozparcelowywaniu przedmiotów na niemal identycznej wielkości drobniutkie strzępki.

CanisFamiliaris, to nie zazdroszczę doświadczeń. Nic dziwnego, że jamniki wolisz omijać z daleka. Szkoda tylko, że właściciele nie zapobiegli wypadkom, moje zwierzątko gryzło owszem, ale jedynie mnie.

Jamnior właśnie uznał, że to fajnie mnie wykorzystywać jako trzymadło do kości...Przynajmniej doszłyśmy w miarę do porozumienia i nie jestem zjadana wraz z kością.

A tu link do naszego wątku: http://bb.belgi.com.pl/index.php?page=T ... light=figa

Nie polecam czytać moich wypocin ale rady Kiary, mareczka czy Zofii są bardzo cenne, mnie się aż słabo robi jak czytam to tam wypisywałam jako mocno nieletnia istota.
Obrazek
Salva
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Sara
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 5 gru 2014, o 21:40

A wiesz, że z Twojego poznawania Figi, z opisywanych tak dokladnie różnych problemów, z informacji co i jak zadziałało, można by zrobić mniezłą ksiązkę - pt Najpierw wychowaj jamnika?
Pomyśl o tym, ja z przyjemnościa wróciłam do tamtych lat:-))

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 6 gru 2014, o 10:09

Pozdrawiamy znajomą imienniczkę ;)
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barbi/Figa
Imię: Barbara
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Salva » 6 gru 2014, o 13:27

Zofio nie kuś, wystarczy to co dotychczas robię. Z drugiej strony nigdy na to nie patrzyłam w ten sposób... O rany rany, teraz będę o tym myśleć!

Pozdrawiamy imienniczkę także! :D
Obrazek
Salva
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 6 gru 2014, o 21:35

Sara, ja bym się nie zastanawiała ani minuty dłużej. Pisz. Pani Zofia pewnie Ci pomoże :lool:
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 6 gru 2014, o 22:11

Salva napisał(a):Mamy nadzieję, że owczarki nas nie zjedzą!

No przecież od zawsze wiadomo, że jamniki proszą się o zjedzenie, a owczarki z chęcią spełniają ich prośby... :lool:
Obrazek

Nie mam pojęcia czemu Cię przywiało na owczarkowe forum, ale miłej lektury! :ok:
Ale Figa siwiuteńka... ale poza tym widzę, że nic się nie zmieniła.
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Pochwały: 27

Nieprzeczytany postprzez Salva » 7 gru 2014, o 11:36

Jest tłustsza niż była, poza tym lepiej się dogaduje ze mną. A przywiało mnie nie coś, a ktoś :D
Obrazek
Salva
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez norineko » 7 gru 2014, o 14:53

I my się witamy :-)
Mój Czarek szczególnie, jako jamnikopiczer miniaturowy z linii użytkowej ;-) czyli prawie krewniak :-)

Pewnie Figa by mu się bardzo spodobała :-) Śliczna dziewczynka :-)

Ale ten kaganiec ogromniasty :-)
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 61

Nieprzeczytany postprzez poziomka » 8 gru 2014, o 19:44

Dziękuję bardzo za link do Waszego wątku, świetnie się go czyta ( może jednak ta książka? :-) )teraz zamiast się uczyć na egzaminy czytam Twoje wpisy :lool:
poziomka
Losowy avatar
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cala
Imię: Emilia

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 9 gru 2014, o 19:10

Te wpisy są przepełnione autentycznymi, często zmiennymi, ale zawsze goracymi emocjami - więc dobrze się je czyta.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje