Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Mishka-mała turystka

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 26 lip 2013, o 19:59

Witamy śliczną dziewczynkę :-) Niech się zdrowo chowa i rośnie i broi jak na oneczkę przystało :roftl:
Z suchych zawsze polecam Purinę Pro Plan Puppy Large Athletic Lamb, jest naprawdę dobra i można w internecie (allegro) znaleźć ciekawe promocje z darmowa dostawą.
U nas idealnie się sprawdziła do 8 miesiąca. Potem przeszłyśmy na gotowane ryż, mięso indycze i warzywa. I tak mamy do dzisiaj.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 26 lip 2013, o 23:38

dalej męczy malutką biegunka:( na szczęście pije sporo jutro wybieramy się do weterynarza właśnie poszukuję jakiegoś dobrego...
margo870
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Mishka
Imię: Gosia

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 27 lip 2013, o 07:08

Witam nową śliczną sunię. Co do jedzenia i biegunek - też na samym początku miałem problem z moją Sheila (chodzi o biegunki) były na przemian z kupkami normalnymi. Spowodowane to było w moim przypadku dostosowaniem karmy oraz porcji i czasu podawania. Jak już wypracowałem te 3 aspekty to teraz jest już ok. Sunia rano dostaje gotowany rosołek na udku kurzym (udko po ugotowaniu obieram ze skór i kości) pozostaje samo mięsko i zasypuje to wszystko ryżem. W południe dostaje suchą karmę i tutaj też eksperymenty były bo wybrzydzała strasznie ale w końcu udało się dopasować Brit dla szczeniąt dużych ras i teraz jak ma już 7 miesięcy dostaje to suche raz w południe - wcześniej dostawała troszkę mniejsze porcje tak około 13 i trochę później około 17. Na wieczór to co zostało z rosołku (zawsze gotuje w taki sposób by starczyło na 2 miski tzn to co rano zostanie wkładam do lodówki a potem delikatnie podgrzewam. Ubogacam czasami ten rosołek w marchewkę ale taką naprawdę prawie rozgotowana i najlepiej ubitą na papkę. Także żywienie mojej suni wygląda w ten sposób i nie mam problemów z kupkami, waga prawidłowa a sunie cieszy się pełnią życia. Nie wiem czy to co napisałem jest z fachowej strony poprawne ale w przypadku Sheili się sprawdza i sama sunia rozwija się prawidłowo. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla pieska.
Carlos1982
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 28 lip 2013, o 14:08

Witamy bylismy u wet. i wszystko jest ok:-) na szczęście przeszło jak zmieniłam jej karmę na Pro Plan puppy sensitive salmon i to chyba jest to:-) zero biegunki zero grymaszenia ale oczywiście po trochu po gotowanym dostaje:-)
Ważymy już 6.8 kg jak na 9 tydz mam nadzieję że to ok?
margo870
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 28 lip 2013, o 20:11

Mishka ma swój sposób na upały zwłaszcza jak zostaje przez chwile sama to ląduje w swojej misce z wodą:-P
margo870
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 lip 2013, o 07:01

Nie martw się, za 2 miesiące będzie wazyć jeszcze raz tyle :D.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 29 lip 2013, o 08:19

domyślam się bo apetyt jej dopisuje;P ale nie ma co przesadzać zwłaszcza że masakrycznie gorąco... ;/
margo870
Początkujący owczarkarz

Re: Mishka-do przedszkola???

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 30 lip 2013, o 11:51

Znacie może jakiegoś szkoleniowca lub szkołę najlepiej z okolic Mielca lub ewentualnie Rzeszowa?
Chcemy wybrać się z małą i nauczyć się z nią jak mamy ze sobą postępować:)
Miałam wcześniej psiaki ale teraz chcę uniknąć błędów popełnianych i nauczyć się jak rozmawiać z psem żeby nas słuchał:)
margo870
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 8 sie 2013, o 23:17

dawno nas nie było bo się przeprowadzaliśmy i dopiero podpięli nam internet;P
Mishka mały łakomczuch szybko się zaaklimatyzowała:) już ma nowe koleżanki tylko że przypuszczam że ich beztroska potrwa jeszcze ze 2 miesiące bo większość z nich to przedstawiciele ras malutkich;P hehe
margo870
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 27 sie 2013, o 08:54

Przypominamy się:) Nasza mała Mysza skończyła już 3 miesiące:) apetyt ma wielki i energię niepojętą a mleczaki dały się już wszystkim we znaki:P

Mysza radziła sobie z upałami na swój sposób, przytulała się do wszystkiego co zimne a jej ulubionym miejscem była łazienka i okolice.... sedesu :P

Obrazek
Obrazek
tu trochę letnich harców na słoneczku :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wiem że ucięte ale mi się podoba :P
Obrazek

No i w końcu najświeższe z dziś :lool:
Historia zaczęła się o godzinie 6 rano kiedy to na łóżko wpełzł i mnie obudził "zając poziomka" :-P
Obrazek
(uszka rozpoczęły swój taniec :yahoo: )
Obrazek
na spacerze poznała kilku nowych ziomków jednego (z tego co mówił właściciel ok 6letniego ale bardzo rozbrykanego)
Obrazek
haha i uwaga dla widzów o mocnych nerwach....
żartuję to nie jest kupka, to jest galop mojej Myszy :roftl:
Obrazek
a po spacerku piesa padła w swoim M1 :)
Obrazek
margo870
Początkujący owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje