Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Mishka-mała turystka

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 24 lip 2013, o 09:19

Witam chciałyśmy się przedstawić:) Oto nasz nowy członek rodziny Mishka obecnie ma 8tyg i już 300km za sobą :on: ,oczywiście w aucie ale na szczęście podróż znosi dobrze (po wcześniejszym wybawieniu się śpi cały czas) :)

Obrazek

Obrazek

a tu jeszcze w domu tymczasowym(bo niedługo się przeprowadzamy) z tatusiem ogląda bajki :P (a mówił że nie nauczy psa wchodzić na łóżko :lool: )
Obrazek
margo870
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Mishka
Imię: Gosia

Re: Mishka-mała turystka

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 24 lip 2013, o 10:00

po spacerku:)
Obrazek
margo870
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez bolek169 » 24 lip 2013, o 11:24

Witamy, śliczna sunia, będę odwiedzał na bieżąco. Pozdrawiam ja i Sara:D
bolek169
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sara
Imię: Bolesław

Nieprzeczytany postprzez Kokos » 24 lip 2013, o 16:22

Witamy i my. Cudne malenstwo, slodko spi , zupelnie jak Kokos czasami.
Dobrze ze lubi podroze, w przyszlosci moze sie przydac.
Kokos
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: KOKOS
Imię: Jola
Urodziny

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 lip 2013, o 16:50

Oooo widzę już długo nas podglądujesz na forum :).
Kluseczka obłędna, ale nie zgadniesz co mi przykuło uwagę... to pozostawione jedzonko w misce. Jeśli psina już się naje, to to co zostawiła zabieraj - nie będziesz miała później problemów z grymaszeniem, że to niedobre, a tamto też niedobre. ;) Jeśli nie jest w stanie zjeść porcji jaką podaje producent karmy "na raz", to może po prostu wsypuj jej mniej, a częściej. Taki szczyl wcina ok 3x dziennie jedzonko. A może będzie miała ochotę tę samą dzienną racje jedzenia zjeść na 4 razy zamiast pozostawiać z powodu pełnego brzusia...

Aż mi się przypomniał zlotowy Sony - którego Pancia musiała błagać i prosić żeby coś zjadł - i to nie był problem karmy, bo najmłodszy Pancio dał z garści posmakowac Nazgulowi - i ten nie miał nic przeciwko.

Pozdrowienia i życzę dużo broooojenia! ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 24 lip 2013, o 19:17

Słodziak, niech Wam się dobrze i bezstresowo koegzystuje.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 24 lip 2013, o 21:56

Witamy i my Ja i prawie 9 miesieczna juz Kora niedawno byla taka kuleczka a teraz to prawie 33 kilowa panna.Niech sie zdrowo chowa i jeszcze raz pozdrawiam.
danuta waniek
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 24 lip 2013, o 22:08

Urocze maleństwo ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 24 lip 2013, o 22:49

Aga i N napisał(a):Kluseczka obłędna, ale nie zgadniesz co mi przykuło uwagę... to pozostawione jedzonko w misce. Jeśli psina już się naje, to to co zostawiła zabieraj - nie będziesz miała później problemów z grymaszeniem, że to niedobre, a tamto też niedobre. ;) Jeśli nie jest w stanie zjeść porcji jaką podaje producent karmy "na raz", to może po prostu wsypuj jej mniej, a częściej. Taki szczyl wcina ok 3x dziennie jedzonko. A może będzie miała ochotę tę samą dzienną racje jedzenia zjeść na 4 razy zamiast pozostawiać z powodu pełnego brzusia...

to było chyba 1 dnia jak była u nas i chcieliśmy sprawdzić czy posmakuje jej karma i tak jakoś została w tej miseczce ale później wyczyściła:) teraz ma już mniejsze porcje i dostaje ok 4 razy dziennie na przemian suchą i mokrą żeby jej urozmaicić :)
A tak apropos brojenia to wystarczy że pokażę to.... :przerażenie:
Obrazek
ach te nasze kochane futrzaki :P
Dzięki wszystkim za miłe słowa:)
margo870
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 lip 2013, o 23:05

Hahaha czy ja widzę wyżartą dziurę w ozdobnym pudełku-kartonie? :D Życzenia się spełniły :-D

Mam nadzieję, że nie masz mi za złe tej podpowiedzi z jedzonkiem. ;)
Jeszcze jedna podpowiedź mi się nasunęła - takie wystające rzeczy do których lubi się dobierać i wgryźć się w nie, a są cenne, wyperfumuj jakimś nieużywanym od lat perfumem co nie będzie żal. Może być "babciny" ;). Na mojego podziałało: koc, progi od paneli czy meble - ocalały chociaż kilka cennych pamiątek na nich do dzisiaj jest, a co! :D :D :D. A dość spory kawałek tapety który wyżarł i odklejał przez parę dni do dzisiaj nieprzyklejona, a minęło z 3,5 roku, jak na to spojrzę, od razu mi się ten mały rojber przypomina i te oczka niewiniątka :roftl: .
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje