Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: miska turystyczna

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 12 maja 2012, o 19:21

Tomku, nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że tak. Sprawdzę, jak przyniosę miskę z auta. Ale szczerze polecam, micha daje radę. :ok:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 12 maja 2012, o 21:30

A my mamy tylko moją dłoń, no i oczywiście butelkę z wodą. Nalewam pomału na rękę i Luka chłepce aż miło.

Krzysztof

P.S. Człowiek XXI wieku lubi komplikować proste sprawy i otaczać się przedmiotami. Do każdej czynności wyspecjalizowany sprzęt. :lool: :lool:
Ale proszę, żeby nikt nie poczuł się urażony, nie piję do nikogo, chociaż to topik o piciu ;-) ;-)

K.
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 25

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 12 maja 2012, o 21:47

donald1209 napisał(a):A my mamy tylko moją dłoń, no i oczywiście butelkę z wodą. Nalewam pomału na rękę i Luka chłepce aż miło.

Krzysztof

P.S. Człowiek XXI wieku lubi komplikować proste sprawy i otaczać się przedmiotami. Do każdej czynności wyspecjalizowany sprzęt. :lool: :lool:
Ale proszę, żeby nikt nie poczuł się urażony, nie piję do nikogo, chociaż to topik o piciu ;-) ;-)

K.

Przy założeniu, że męska dłoń jest wystarczająco duża, to na pewno jest ok. Ale co my kobitki z małymi łapkami mamy zrobić ;-)
Brawurka-dzięki za podpowiedź.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 maja 2012, o 08:24

Sposób Krzysztofa też jest dobry - zawsze najtrudniej wpaść na najprostsze rozwiązania. :roftl: Cały czas na dłuższe wycieczki nosiłem (od zeszłego roku sam sobie nosi) Viggulcowi małą miseczkę z nierdzewki a nie wpadłem na to żeby go poić z ręki. Myślę, że to nawet może pozytywnie wpływać na wzmocnienie więzi psa z przewodnikiem, tak jak karmienie z ręki.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez matinee » 13 maja 2012, o 16:13

Tomek napisał(a):Sposób Krzysztofa też jest dobry - zawsze najtrudniej wpaść na najprostsze rozwiązania. :roftl: Cały czas na dłuższe wycieczki nosiłem (od zeszłego roku sam sobie nosi) Viggulcowi małą miseczkę z nierdzewki a nie wpadłem na to żeby go poić z ręki. Myślę, że to nawet może pozytywnie wpływać na wzmocnienie więzi psa z przewodnikiem, tak jak karmienie z ręki.

Tomku, rozumiem że używasz psiego plecaka - jakiego? Bardzo jestem ciekawa, bo też noszę się z zamiarem zafundowania Ursie jakichś nosideł (oczywiście jak już przestanie nosić swoje dzieci :lool: ), a nie chcę kupować w ciemno czegoś niesprawdzonego.
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Re: Miska turystyczna

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 maja 2012, o 19:05

Obrazek

Firma ManMat, rozmiar M (dla suki też będzie dobry, bo wcale nie jest duży, wydaje mi się że rozmiar S będzie za mały). Bardzo fajny, pojemny i dobrze wykonany plecak. Gdy jest poprawnie zapięty a ciężar równo rozłożony na obie strony nie przesuwa się podczas marszu czy biegu. Jedyny minus jest taki, że w upały psu jest ciepło i trzeba systematycznie przystawać, zdejmować plecak i przez chwilę psa schładzać. Poza tym nie zauważyłem wad. Polecam.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 13 maja 2012, o 19:34

a ja przy temacie napiszę, że jestem gażdżeciara...
i taką miskę pewnie kiedyś zakupię... :ooops:

tak samo jak z woreczkami na smaki :D kupiłam kilka razy użyłam i potem wróciłam i tak do kieszeni w spodniach :D
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 14 maja 2012, o 09:32

Ja też miałam tych woreczków kilka, ale noszę samokole w kieszeni schowane w foliowym woreczku, żeby nie potłuścic kurtki. Bo jak już coś zabieram to ciasteczka wątróbkowe, nie ma psa, który by się im oparł :-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 14 maja 2012, o 09:42

mój pies napisał(a):Ja też miałam tych woreczków kilka, ale noszę samokole w kieszeni schowane w foliowym woreczku, żeby nie potłuścic kurtki. Bo jak już coś zabieram to ciasteczka wątróbkowe, nie ma psa, który by się im oparł :-)

ja jak wychodzę z psami to ubrane mam zawsze spodnie dresowe... innych nie ubiorę jak z nimi idę..więc nawet nie rozpieszczam się i potem spodnie lądują i tak w praniu...
I zawsze jak kupuję spodnie to mówię: ale muszą być kieszenie... kolor nie ważny, ale kieszenie tak :lool: :lool:

niby nie powinno się trzymać smaczków w woreczkach foliowych, aby pies nie kojarzył szeleszczenia z nagrodą.... bo potem może zjeść jakiś worek... osobiście takiego przypadku nie znam.. ale wiele rad jest w necie....
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 14 maja 2012, o 09:50

donald1209 napisał(a):A my mamy tylko moją dłoń, no i oczywiście butelkę z wodą. Nalewam pomału na rękę i Luka chłepce aż miło.

Krzysztof

K.

u mnie się dłoń sprawdza tylko w przypadku Szyszki, zawsze tak poiłam wszystkie swoje psy, ale Szaman jakiś niereformowalny jest w tej kwestii, od szczeniaczka próbowałam go nauczyć pić z dłoni a on z uporem maniaka nie chciał się przekonać :negatyw:

swego czasu miałam miske nylonowa z trixie
Obrazek
fajna jest bo ma zamek i można ją złożyć w malutka sakiwekę ;]
ale sie nam gdzies zapodziała
teraz mam takie fajne poidło z dog chow, butelka z miską, najlepszy patent jaki widziałam
te butelki z trixie( czy innych firm , ale opierających sie na zakręcaniu butelki) sa kiepskim pomysłem, tez testowałam ;-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje