Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Miski , jakie najlepsze

Nieprzeczytany postprzez Aterg1 » 8 sty 2017, o 22:20

Witam , jaka pojemnośc miski dla dorosłego owczarka? Jaki rodzaj polecanie? :-)
Aterg1
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Greta

Re: Miski , jakie najlepsze

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 8 sty 2017, o 22:38

Na początek fajne są miski z pepco :) Te większe 0.7l chyba mają musiałabym zobaczyć bo mam 2 dla młodej , potem 1,5l-2l :P
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 8 sty 2017, o 23:56

my mamy dla swoich psów te na stojaku niby pojemność 2,5 albo i więcej ale w rzeczywistości nie wchodzi tyle wody.
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 13 sty 2017, o 11:00

Ja z kolei proponuję miski ceramiczne ... oczywiście jeśli pies je w miarę spokojnie i nie będzie miską jeździł po podłodze i obijał o ściany (z Bonusem z racji schroniskowej przeszłości było tak na początku, miska nr. 3 jak narazie jest cała :) ) ... miski są ciężkie, mają wysokie boki i pod kątek 90st, przez co żarełko nie wylatuje poza no i w naszym przypadku najłatwiejsze w utrzymaniu czystości
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Dorobek » 20 paź 2017, o 14:57

Jak dla mnie najlepsze są metalowe, ciężkie miski, bo chociaż mam pewność, że mój pies nie będzie wyrzucał całego jedzenia i wody na podłogę :)
Dorobek
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Bolo
Imię: Olka
Urodziny

Nieprzeczytany postprzez MerkseX » 14 sty 2018, o 18:04

Najlepsza jak największa żeby nie trzeba było co chwile karmy dosypywać :D Mój piesek to ma straszny spust, musze go oduczyć troszkę jedzenia bo już wygląda nie najlepiej ;) Co do samej miski jakoś nie przywiązywałem wagi, może i to też był mój błąd. Ale za to dużo czytałem o karmach zanim zdecydowałem się na karmę od Royala ma super skład i zapewnia odpowiednią suplementacje dla pas. A co do miski to chyba zaraz biorę się za przeszukiwanie internetu
MerkseX
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Marek

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 16 sty 2018, o 20:09

Marku jest dużo o wiele lepszych karm niż Royal wystarczy ze poczytasz trochę na naszym forum a zrozumiesz dlaczego a zostawienie pokarmu w misce by pies miał do niego stały dostęp to nie najlepszy pomysł
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barca
Imię: Tomek
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 17 sty 2018, o 01:23

Pan Marek dostał bana, widze że znowu mamy na forum lekki problem z chamska reklamą :P

Autor postu otrzymał pochwałę
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika

Nieprzeczytany postprzez Zgój » 17 sty 2018, o 10:37

xxxkaluniaxxx napisał(a):Pan Marek dostał bana, widze że znowu mamy na forum lekki problem z chamska reklamą :P

Chamską w tym sensie - wrzucanie do wątku ukrytej reklamy. Mnie osobiście tez to wnerwia bo zaciemnia cały wątek. Przekopanie się przez niego komuś kto szuka konkretnej rady w połowie wątku poszczają nerwy (wiem to z autopsji). W tym przypadku co ma miska do rodzaju karmy?! Ktoś kto ma rzeczywiście dylemat jaka miskę kupić będzie musiał za chwilę scrollować kilka stron aby przeczytać wypowiedzi dotyczącej stricte tematu.
Nie mam nic przeciwko temu jeśli ktoś ma do zaoferowania jakiś nowy produkt, sklep z karmą i chce się tym pochwalić - niech wrzuci to do off-topik z odpowiednim linkiem i przekona do swoich racji na podstawie faktów a nie zmyślonej opinii. Większość próbuje z nas robić idiotów i przekonywać że "ziemia jest płaska" wtrącając to do merytorycznej dyskusji o "obrotach ciał niebieskich". Moje psy po karmie Royal miały taką "sra..kę" że bałem się że się odwodnią. W związku z tym dla mnie tak karma to syf (co nie znaczy że inny pies może ją tolerować). Jak już ktoś chce nam wciskać kit to niech spróbuje przynajmniej przechytrzyć naszą inteligencję - a niech mi wierzy że łatwo nie będzie.
Zbój, Bonnie i Minnie
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
Zgój
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zbój & Bonnie
Imię: Paweł

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 17 mar 2018, o 17:12

trussardi napisał(a):Ja z kolei proponuję miski ceramiczne ... oczywiście jeśli pies je w miarę spokojnie i nie będzie miską jeździł po podłodze i obijał o ściany (z Bonusem z racji schroniskowej przeszłości było tak na początku, miska nr. 3 jak narazie jest cała :) ) ... miski są ciężkie, mają wysokie boki i pod kątek 90st, przez co żarełko nie wylatuje poza no i w naszym przypadku najłatwiejsze w utrzymaniu czystości

Nasz wet też zaleca ceramiczne, a to dlatego, że są najpewniejsze. Miewał przypadki piesków z uczuleniem na kufie (coś jak wysypka) na te lekkie miski wykonane ze stali nierdzewnej (tak popularne w komplecie ze stojakiem).
My używamy tego stojaka, ale TYLKO po to, by miska nie wędrowała po całej kuchni. Miski są na najniższej możliwej pozycji.
Wiem, że jedzenie na podwyższeniu psu nie służy, ponieważ jest jednym z czynników mogących powodować skręt żołądka.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje