Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Adopcje.

Młodzian w typie DONka - wyrzucony z auta :-(

Nieprzeczytany postprzez norineko » 15 wrz 2013, 18:47

Informacja o psie wyglądającym trochę na DONka z fb:

Pies obecnie przebywa w hotelu w Policach.To naprawdę piękny i młody pies nie wyjawia agresji,można go spokojnie dotykać. Jest przywieziony przez łowczego miasta Szczecin ze Stolca gdzie został wysadzony z samochodu i pare dni sie błąkał. Jest dość znacznie wychudzony i zaniedbany ale nie napada na jedzenie w sensie, że ktoś mu zabierze...Ma odciśnięty na szyi ślad po łańcuchu ale nie ma krwawych wybroczyn.
W sprawie jego adopcji proszę o kontakt:
Irena 501803646

Psinka śliczna, potrzebny dobry, odpowiedzialny i najlepiej doświadczony dom.

Obrazek
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Wiek: 37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 61
Dołączył(a): 15 sty 2013, 19:45

Re: Młodzian w typie DONka - wyrzucony z auta :-(

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 15 wrz 2013, 18:57

Wiedziałam, po prostu wiedziałam, że jak zajrzę tutaj, to los kolejnego psiaka chwyci mnie za serce...

Jakie on ma podobne spojrzenie do mojego N...

Piesku!!! Niech Cię odnajdzie tutaj najwspanialszy Przyjaciel na dwóch "łapach" na jakiego zasługujesz!!!!!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Młodzian w typie DONka - wyrzucony z auta :-(

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 15 wrz 2013, 22:59

Jest taki cudny, więc pytam się jak można było go porzucić ?! Biedak ma takie smutne oczka... Niech znajdzie się odpowiedzialna osoba, która stanie się jego najlepszym przyjacielem.
Aż płakać się chce jak się czyta o wyrzuconych psiakach :(
Obrazek
haszysz
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Wiek: 24
Lokalizacja: Oława
Pochwały: 3
Dołączył(a): 04 gru 2012, 16:02

Re: Młodzian w typie DONka - wyrzucony z auta :-(

Nieprzeczytany postprzez norineko » 18 wrz 2013, 10:56

W poniedziałek będzie prawdopodobnie więcej zdjęć. Poprosiłam o ustalenie, czy ma chipa lub tatuaż. Podejrzewamy, że jest możliwość, by chłopal został skradziony, przetrzymywany i później albo uciekł, albo go wyrzucono. Dlatego na razie jeśli ktoś mógłby pomóc - szukamy właściciela, który może za nim tęskni i go szuka już od dłuższego czasu...
Dałam go na fb grupę o zaginionych ON i DON oraz na OwP.
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Wiek: 37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 61
Dołączył(a): 15 sty 2013, 19:45

Re: Młodzian w typie DONka - wyrzucony z auta :-(

Nieprzeczytany postprzez norineko » 24 wrz 2013, 09:25

Powiedziano mi, że piesek został adoptowany i że za dwa tygodnie dom zostanie sprawdzony. Trzymajcie kciuki, żeby dobrze trafił, bo na takie młode owczarki w schroniskach polują właściciele posesji pragnący mieć stróże do kojców i na łańcuchy...:-(
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Wiek: 37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 61
Dołączył(a): 15 sty 2013, 19:45

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post