Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Owczarki niemieckie które znalazły dom.

Młodziutka Linda już w domku :)

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 31 lip 2014, o 14:18

U LINDY ROZPOZNANO PRZEWÓD TĘTNICZY BOTALLA
Koszt operacji metoda klasyczną, którą można zoperować w Warszawie to ok 2500zł, operacja chyba z otwieraniem klatki piersiowej :-( wiec dość inwazyjna, zwykle operuje się szczeniaki lub mniejsze psy tą metodą, wiadomo rekonwalescencja psa jest dłuższa, jeśli operacja się uda pies wraca całkiem do zdrowia.
Druga opcja to operacja we Wrocławiu,u dr Pasławskiej, ona dla niej mogła by byc lepsza ,bo to duży pies,(tak powiedział weterynarz z Kardiowet) transport myślę że udało by się znaleźć tylko musiałby sunię tam ktoś przejąć, jest to metoda mało inwazyja, przez tętnice udowa lub szyjną ,wprowadza się sondę a potem w miejsce tego niezamkniętego przewodu wypuszcza specjalne coś co go zatyka. koszt to ok 4500 zl (plus dodatkowe badania ).Problem w tym że nie mogę dodzwonić się do Wrocławia, a mimo przesłania badań suni i obiecanego telefonu z opinią czy sunia kwalifikuje się do operacji u nich nikt nie oddzwonił ani nie odpisał, a moich nie odbiera nikt:-( DODZWONILAM SIE INFO POD ZDJECIAMI DIAGNOZY!
W obu przypadkach operacja ratuje psu życie, inaczej pożyje niedlugo,moze kilka lat , i bedzie caly czas na lekach z pogarszającym się stanem :-(po udanej operacji pies zdrowieje, i moze zyc wiele lat :-)

MAMY KONTO!!! Konto Skarpety Owczarkowej pod skrzydłami SMON
Stowarzyszenie Miłośników Owczarka Niemieckiego
ul. Chałubińskiego 22/83
80-807 Gdańsk
89 2490 0005 0000 4500 1264 5830
koniecznie z dopiskiem: dla Lindy
DZIĘKUJEMY!!!!!

Linda to sunia odłowiona z ulicy. Młoda maksymalnie roczna, przebywa w DT w Warszawie. Komu takie cudo?

piękna i mądra ok roczna sunia do ADOPCJI,zabrana z ulicy po kilku miesiącach bezdomnosci, ma załatwiona sterylizację,łagodna i zabawowa, waga ok 22 kg , bardzo szybko się uczy!!!! gdyby ktoś chciał z nią ćwiczyć PT , wygląda trochę jak lis, ma bardzo ładne orzechowe oczy, nie nadaje się do pilnowania, lubi spacery,podobna budowa do owczarka belgijskiego lub drobnej suni owczarka niemieckiego, nauczona czystosci, przyjazna do psów, uwilbia sie bawic ,stara sie chodzic na smyczy,
bardzo duża przytulanka;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kontakt do DT przez FB tu (jak ktoś nie ma tam konta mogę skontaktować się z DT i poprosić o nr telefonu):
https://www.facebook.com/maria.szymanowska.52/media_set?set=a.811070345594514.1073741870.100000746679065&type=3
Ostatnio edytowano 13 gru 2014, o 14:41 przez Wadera, łącznie edytowano 7 razy
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 42

Re: Młodziutka, wątrobiana DONka Linda szuka domu.

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 8 sie 2014, o 07:23

Śliczna Linda wciąż szuka domu... Jest bardzo kontaktowa, marnuje się w DT, w którym nikt nie ma dla niej czasu :(
Sunia lubi się bawić i szybko się uczy - czyli owczar pełną gębą! Kto pokocha takie unikatowe cudo?

Obrazek
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez metalheart » 8 sie 2014, o 19:18

Prawie jak. moja Ejsi,tylko ta ma jasny pyszczek.Życzymy dziewczynce,żeby szybko znalazła domek :ok:
metalheart
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: AC(Ejsi)
Imię: Eliza
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 14 sie 2014, o 07:27

Linda nadal bez domu...
Sunia chętnie aportuje, jest skoczna i wesoła. Naprawdę nikt jej nie chce? :(
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Re: Młodziutka DONka Linda zbiera na operację serca :(

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 9 paź 2014, o 17:45

Okazało się, że Linda ma chore serce i potrzeba pieniędzy na to, by ją zoperować :(

U LINDY ROZPOZNANO PRZEWÓD TĘTNICZY BOTALLA
Koszt operacji metoda klasyczną, którą można zoperować w Warszawie to ok 2500zł, operacja chyba z otwieraniem klatki piersiowej :-( wiec dość inwazyjna, zwykle operuje się szczeniaki lub mniejsze psy tą metodą, wiadomo rekonwalescencja psa jest dłuższa, jeśli operacja się uda pies wraca całkiem do zdrowia.
Druga opcja to operacja we Wrocławiu,u dr Pasławskiej, ona dla niej mogła by byc lepsza ,bo to duży pies,(tak powiedział weterynarz z Kardiowet) transport myślę że udało by się znaleźć tylko musiałby sunię tam ktoś przejąć, jest to metoda mało inwazyja, przez tętnice udowa lub szyjną ,wprowadza się sondę a potem w miejsce tego niezamkniętego przewodu wypuszcza specjalne coś co go zatyka. koszt to ok 4500 zl (plus dodatkowe badania ).Problem w tym że nie mogę dodzwonić się do Wrocławia, a mimo przesłania badań suni i obiecanego telefonu z opinią czy sunia kwalifikuje się do operacji u nich nikt nie oddzwonił ani nie odpisał, a moich nie odbiera nikt:-( DODZWONILAM SIE INFO POD ZDJECIAMI DIAGNOZY!
W obu przypadkach operacja ratuje psu życie, inaczej pożyje niedlugo,moze kilka lat , i bedzie caly czas na lekach z pogarszającym się stanem :-(po udanej operacji pies zdrowieje, i moze zyc wiele lat :-)

MAMY KONTO!!! Konto Skarpety Owczarkowej pod skrzydłami SMON
Stowarzyszenie Miłośników Owczarka Niemieckiego
ul. Chałubińskiego 22/83
80-807 Gdańsk
89 2490 0005 0000 4500 1264 5830
koniecznie z dopiskiem: dla Lindy
DZIĘKUJEMY!!!!!

Wydarzenie suni:
https://www.facebook.com/events/765801166799353/?fref=ts

Jest wpatrzona w człowieka...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Re: Młodziutka DONka Linda zbiera na operację serca :(

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 28 paź 2014, o 19:18

Czy jest ktoś z okolic (Stare Babice zaraz za osiedle Górczewska), kto mógłby pomóc wyprowadzić Lindę na spacer?

Maria Szymanowska Sasima Fci

Przyjaciele LINDY meldujemy że wszystko u nas ok
Lindzia bierze leki i czuje się dobrze,Kończyły się nam więc była moja mama po recepte i dziewczynka ma nowe leki wiec starczy do zabiegu napewno! zgromadziła nieco tłuszczyku na zimę i obrasta futerkiem.
Ech operacja coraz bliżej ale jeszcze dużo nam brakuje około 1500zł ona sobie z niczego sprawy nie zdaje że tu my walczymy o nią! dziś wróciłam niedawno z Czech ,Lindzia pod opieką mojej mamy (która na 4 dni wprowadziła się aby opiekowac się psiakami ) zadbana i zadowolona,na gotowanym jedzonku prowadzona wyleguje się na kanapie przydałby się jakiś długi spacerek ...może ktoś chętny odwiedzić panne i zabrać na spacerek ??? po tym objadaniu się W tym tygodniu robić chcę jej RTG klatki piersiowej i badanie krwi. LINDA prosi o udostepnianie i wsparcie NADAL!!!mega potrzebne

Tu bazarek dla suni, liczy się każdy grosz!

https://www.facebook.com/events/846923385339998/
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Re: Młodziutka DONka Linda już po operacji!

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 8 lis 2014, o 12:15

POTWIERDZAM operacja się udała!! Dzięki wspaniałemu zespołowi weterynarzy i sile Lindy. teraz dalej ...trzymaj się maleńka!
To zdjęcie od Pani doktor z lecznicy, u której w domu dziś nocuje Lindzia minę ma adekwatną do sytuacji ;-)ale nie dziwię się bo to był ciężki zabieg,najważniejsze że obudziła się ,serduszko poprawione ! info dostałam że byla nawet na krótkim spacerku,jest dzielna i ma się całkiem nieźle.Widać że jest w super rękach ! DZIĘKUJĘMY!
Lindę będzie można odebrać prawdopodobnie jutro tzn piatek po 15 ,ja bede mogla pewnie ok 19. Potrzebny mi ktoś z autem kto pomoże w transporcie suni, ewentualnie zamówimy taxi.z pragi na zoliborz
Z racji tego że muszę pracować i nie ma mnie wiele godzin w ciągu dnia a sunia potrzebuje opieki i doglądania, zdecydowałam że na kilka dni pojedzie do mojej mamy.

Sunia już odebrana z lecznicy :)

Obrazek

Obrazek

A tu jeszcze przed operacją, radosny pysio :)

Obrazek

Obrazek

:serce:
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Re: Młodziutka DONka Linda już po operacji szuka DS

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 15 lis 2014, o 21:06

Linda szuka domu stałego!

Obrazek
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Re: Młodziutka Linda - potrzebna wizyta przedadopcyjna w Gda

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 8 gru 2014, o 15:17

Kopiuję z FB:
Jest domek chętny adoptować Lindę, jestem po rozmowach telefonicznych z Panią która bardzo chce przygarnąć Lindę. Szukamy osoby do wizyty przed adopcyjnej , okolice GDAŃSKA!!! kto pomoże?

Jeśli ktoś może pomóc proszę o kontakt na PW ze mną tu, lub na FB na wydarzeniu suni z Panią Marią Szymanowską:
https://www.facebook.com/events/765801166799353/771682729544530/?notif_t=event_mall_reply
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Re: Młodziutka Linda - potrzebna wizyta przedadopcyjna w Gda

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 10 gru 2014, o 22:56

TRANSPORT ZNALEZIONY ! DOMEK SPRAWDZONY, POTWIERDZONY I CZEKA! w piatek wielki dzień! trzymajcie kciuki!

Obrazek
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje