Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Moi tymczasowicze + zwierzaki fundacyjne :)

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 14 maja 2013, o 11:14

A w tym wątku będę wklejała moje tymczasowe szczęścia (prowadzę mini DT) oraz zwierzaki, którym razem ze Stowarzyszeniem FIDO pomagamy :-)

Na pierwszy ogień wklejam Bonusa, którego wyprowadzałam na spacery, kiedy jako "bezpański" mieszkał w lecznicy. Bonusiątko znalazło wspaniały dom i wraz z labradorką mają mnóstwo działki do pilnowania :-)

Obrazek

A to jest Melka z trójką maleństw u mnie na DT (kotki są pod opieką Fundacji Felis-Lublin)
Obrazek

Tutaj Mea + dwa okruszki :) Również u mnie na DT i także pod opieką Fundacji Felis
Obrazek

A to Lusia, 8letnia suczka, która jest również u mnie na DT i która szuka swojego miejsca na ziemi i człowieka, który pokocha już na zawsze...
Obrazek
kredqa
Losowy avatar

Re: Moi tymczasowicze + zwierzaki fundacyjne :)

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 14 maja 2013, o 11:49

Okruszki Mei są prześliczne :zakochany:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 14 maja 2013, o 12:37

E tam :) Wszystkie są śliczne! :) Teraz już mają otwarte ślepka...muszę im sesje porobić :) A za kilka tygodni będą gotowe do adopcji :)
kredqa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 14 maja 2013, o 12:51

kredqa napisał(a):E tam :) Wszystkie są śliczne! :) Teraz już mają otwarte ślepka...muszę im sesje porobić :) A za kilka tygodni będą gotowe do adopcji :)

ja to bym chciała jeszcze siwuska do mojej kociej ekipy :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 14 maja 2013, o 13:13

No to od Mei "whiskasowa" koteczka jak znalazł :)
kredqa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 14 maja 2013, o 13:27

Też bym wzięła do kolekcji, obojętnie jakiej maści ,ale szósty kot to jednak trochę za dużo. Bywało i osiem, ale jednak muszę poczekać :(
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 14 maja 2013, o 13:30

"Do kolekcji" maluchów nie oddam! :)
kredqa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 14 maja 2013, o 13:36

A oto Fado, czyli pies, który zapoczątkował mój wolontariat w lecznicach :) Trafił do fajnego domku, gdzie dostał imię "Kotlet". Nie wiem dlaczego, bo po przyjeździe do nowego domu zjadł tylko poduszkę i rajstopy :D

Obrazek
kredqa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 14 maja 2013, o 13:38

kredqa napisał(a):No to od Mei "whiskasowa" koteczka jak znalazł :)

nie kuś bo przyjadę i ją ukradę :D tym bardziej, że to dziołszka, a ja mam samych chłopcyków bez jajców :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez kredqa » 14 maja 2013, o 13:39

A to Tropek, czyli pies, który wkładał głowę pod śnieg i tak tropił. Ha! Lepszy od myśliwskich! Wariat niesamowity...i narwaniec :) Dla niego zabawa, to całe życie! :) Również znalazł fajny dom :)

Obrazek
kredqa
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje