Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Moje czterołapy :)

Nieprzeczytany postprzez agafaza » 23 mar 2012, o 19:59

Faza - owczarek dobermański :lool:

Obrazek

Obrazek

Indiana, najmłodsza członkini stadka :-)

Obrazek
agafaza
Losowy avatar

Re: Moje czterołapy :)

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 mar 2012, o 20:10

Witaj na forum Aga, jak pieski się dogadują?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez agafaza » 23 mar 2012, o 20:40

Nie dogadują. Obecnie Faza mieszka w domu, a Indy na podwórku. Faza jest już starszym psem i generalnie każde inne zwierze to dla niej konkurencja do miski.
agafaza
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 23 mar 2012, o 21:00

Ładne psiaki, Faza widze to kanapowiec jak moja :)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje