Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: moje gryzonie

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 26 lis 2011, o 15:33

nie ma już moich chomisiów przkroczyły tęczowy most i teraz szaleją z przyjaciółmi ,nic ich nie boli i są szczęśliwe(*)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 26 lis 2011, o 21:58

Jak to??? Tak wszystkie na raz? Zachorowaly na cos wszystkie razem? :--o :--o :--o
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 lis 2011, o 14:57

Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 27 lis 2011, o 17:05

odchodziły po kolei w lipcu zaczęło się pasmo nieszczęść ale i tak miały u nas raj ponieważ
chomiki trafiły do nas przez przypadek długa historia ... na początku miałam 2 swoje potem trafiły do mnie 3 samiczki i samiec i w każdej klatce w domku było od 6 do 12 młodych po oddaniu zostało u mnie 5 chomików teraz od września mam 2 świnki porzucone i znalezione przez szczecińską psią nianię miały być u nas tydzień zostały na zawsze :)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google i 0 gości

Opcje