Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Moje kochane skarby...

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 23 lis 2011, o 18:05

Pyzi była to świnka morska bała sie całe życie ktore trwało 3 lata a na koniec zmarła na raka gardła, z głodu ...

Fryderyka Fredka była to zwariowana dzika fretka która ponad wszystko kochała życie piwo i zabawe i to dosłownie rzucała sie do piwa i piła łykami raz się nawet porządnie nachlała, a wole życia miała wielką i pecha ,miała w życiu dwie operacje przez ostatnie 2 lata życia miała gwóżdzi w łapcę...dzikuska która o mało nie pogryzła psa w wieku 8 lat zmarła na raka w anemi z zapadniętymi na centymetr bokami...

Szczypek i Szczypka były to dwa raki które mój dziadek kupił jak przekąske ,ja nie pozwoliłam ich zabić raczki żyły jeszcze pare miesiecy.

Tarzan był to łanicuchowy pies dziadków poprzednik wcześniej wspomnianego Kudłatego, był to pies który przeżył kilkanasicie lat na łanicuchu

oto on:
http://www.youtube.com/user/95Mada?feat ... zICT2sZnb0
Mada95
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje