Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Moje koniki :) i inne

Nieprzeczytany postprzez wiatraczkowa » 7 kwi 2012, o 12:39

Przedstawiam wam moje kochane zwierzątka konie :) ( jeżdże konno już 12 lat hehe )
Koń Wiatrak hucuł mam go od źrebaka jak skończył 6 msc , teraz ma 3 latka
kliknij na zdjecie to się powiększy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
2 kuc Tik-Tak mieszanka konika polskiego:)
w 2011 r wygraliśmy hubertusa... najmniejszy ale najszybszy i najzwrotniejszy kon z pośród 80 innych :) w tym roku uciekamy więc zapraszam do Olsztyna pod zamek woj. śląskie

Obrazek
Obrazek
Obrazek

królik Benek
Obrazek
Fredka Dżej Dżej
Obrazek
Obrazek
wiatraczkowa
Losowy avatar

Re: Moje koniki :) i inne

Nieprzeczytany postprzez Joan » 7 kwi 2012, o 17:35

Kocham konie! Ale te łobuzowate fretki też. Ale masz miziania... :lool:
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 54

Re: Moje koniki :) i inne

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 7 kwi 2012, o 17:37

HUCUŁY GÓRĄ! :lool: :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje