Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Moje zwierzaczki!

Nieprzeczytany postprzez wikusia2811 » 8 kwi 2012, o 19:10

Moje zwierzaczki
Psy:
1.Borys
Borys to 3 letni mieszaniec, wzięty od cioci i wujka.Nieco agresywny, a raczej groźny, nie cierpi kotów.
Dostaje do jedzenia, karmę, resztki z obiadu, jakies mięso itp..Warzywa, ryż.spi w budzie, na łańcuchu;/ Tak, tak na łąncuchu, innego wyboru nie ma, by pogryzł ludzi i koty.Ale ma długie spacerki, i go spuszczam.
2.Sunia
Suńka, mały kundelasek, ma 7 latek..Mamy ja od kuzynki sąsiadki.Lubi koty, nawet z nimi śpi.
Dostaje do jedzenia to co Borys.Spi w piwnicy.

Koty:
1.Zuzek-pół roczny kot,syn Łatki,Brat Alexaa,Oskara prawnuczek Kitki.Dachowiec, leniuch.
2.Alex-Pół roczny kot, syn Łatki, brat zuzka,Oskara,prawnuczek kitki dachowiec zachowujący się jak pies, wszędzie za mna chodzący, miałczący ciągle.Energiczny.Zwinny.
3.Łatka-5 letnia kotka, Matka Oskara,Zuzka,Alexa, wnuczka Kitki.Zadziorny dachowiec, leniuch,łowca.
4.Oskar-2 letni kot,Brat Alexa,Zuzka, syn Łatki,prawnuczek Kitki.Przytulny kotek.
5.Kitka-14\15 letnia kotka, prababcia Zuzka,Alexa,Oskara, babcia Łatki.Matka [nie ma imienia jeszcze] ... nieco dzika kotka.
6.[nie ma imienia jeszcze], syn\ córka Kitki.Ciocia\wujek Łatki.

Królik:
1.Łatek-2 letni królik.Zwykła miniaturka. Niegrzeczny, żywiołowy, denerwujący król.
Zdjęcie zwierzaków :
Obrazek

Paaa:*
wikusia2811
Losowy avatar

Re: Moje zwierzaczki!

Nieprzeczytany postprzez poldek » 8 kwi 2012, o 19:11

kotki ci psa zjedzą :)
poldek
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje