Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Na drutach i na szydełku

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 22 sty 2013, o 23:01

Rówieśnicy zawsze się ze mnie nabijali, że jestem jak jakaś babcia, i że powinnam sobie kupić bujany fotel, bo od dziecka uwielbiam dziergać. Wyrabiam różne różności. Ostatnio takie:
Obrazek
A dzisiaj zakończyłam prace nad przyszłym towarzyszem spacerów, którego musimy się jeszcze nauczyć ładnie nosić, najlepiej za łapkę :lool:
Obrazek

Swetrów, szalików ani czapek już nie robię, a tak mi się tęskni do takich robótek.
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Re: Na drutach i na szydełku

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 22 sty 2013, o 23:38

Ah, kolejny wspaniały talent na forum :) piękne te podusie są :D i miś podobny do tego którego miał Jaś Fasola :-)
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez niya » 23 sty 2013, o 00:06

mi ostatnio mąż powiedział, że jeszcze nauczę się buty robić i będę samowystarczalna :P robię na drutach, szydełku, frywolitki, robię biżuterię, filcuję, ostatnio skończyłam kurs szycia i projektowania ubrań. :). Obecnie kończę robić sweter metodą bezszwową i robię ażurowy kocyk dla córeczki koleżanki :)

Obrazek

Gdyby ktoś chciał zobaczyć więcej to zapraszam na bloga http://dhf-dhf.blogspot.com/

A Twoje poduszki PIĘKNE!!!! masz jakiegoś linka gdzie można więcej Twoich prac obejrzeć?
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 23 sty 2013, o 00:45

Jestem na Ravelry jako lefania.
Od czasu do czasu też coś uszyję, bo zrobiłam mały kursik w NCK w Krakowie u p. Grażyny. Polecam!
Jeśli chodzi o buty, to jestem w trakcie wyrobu klapeczek, ale bez pomocy szewca się nie obędzie... .
Dziękuję za pochwały. Szydełkowo-krawiecki blog gdzieś już chyba kiedyś widziałam :-) .
Frywolitkami się ostatnio zainteresowałam, ale jeszcze nie robiłam.

-- 23 sty 2013, o 01:08 --

Jeszcze mi się przypomniał golfik, którego teraz nie używamy, bo gorąco. Przed przeprowadzką mieszkaliśmy na południu i zimowe poranki i wieczorki takie mało przyjemne były, a psina ma niemal goły brzuchol i się bidula trzęsła na spacerach :-(
Obrazek
Niya, masz nowego followersa na blogu :-)
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 23 sty 2013, o 08:02

Prześliczny ten misiaczek :ok:.
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 23 sty 2013, o 08:25

Misio genialny :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez niya » 23 sty 2013, o 08:30

Niya, masz nowego followersa na blogu :-)

zauważyłam :), wyszukałam Cię na raverly ( sama mam tam konto od kilku lat) i bezwstydnie obejrzałam Twoje prace :) widzę, że lubisz kolory, niesamowicie wszystkie razem wyglądają :)
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 sty 2013, o 09:52

:brawo: Aniu, ja też jestem maniaczką dzióbania :) Ostatnio maniakalnie wyrabiam skarpetki, ale niestety nie mam wszystkich zdjęć, bo rozchodzą się po ludziach, zanim zdążę pstryknąć fotki. Z szydełkowych rzeczy, to robię serwetki, etui na komórki(na razie jedno), opalacze, szale(nawet jeden zakupiła Bejti na konkurencyjnym forum, na bazarku dla bid). Jak to fajnie,że nie jestem tu osamotniona, bo już się bałam,że tak, jak piszesz-będę musiała zakupić wiklinowy kosz i fotel na biegunach :D
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 23 sty 2013, o 09:58

Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 sty 2013, o 10:02

Brawurko, dokładnie tak !!! Ale to za ładnych kilka lat :D
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Pochwały: 22

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje