Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Na ktora lape kuleje?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 05 wrz 2012, 21:41

Max się wciska w kadr bo to w końcu forum łofcarkowe i postanowił być na pierwszym planie kosztem Sabinki osz niedobry ;-);-)
Ja nie potrafię ocenić która to łapa, dlatego nic nie pisałam... Nazgula jak boli łapka to podwija ją, a już na pewno wtedy kiedy ma zrobić "rewir" - usiądzie się jak plastuś i łapkę zawinie do góry -"pańcia, patrz, łapka boli"... Zdrówka dla Sabinki, naszej ulubienicy i dla reszty stadka!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Na ktora lape kuleje?

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 05 wrz 2012, 21:43

dor_cia napisał(a):
Brawurka napisał(a):Ja tak intensywnie oglądałam filmik, że za którymś razem machnęłam ręką w stronę monitora, żeby odsunąć Maxa, bo mi zasłaniał!

:roftl::roftl::roftl::roftl:wczuycie na maxa :D
kati777
Losowy avatar

Re: Na ktora lape kuleje?

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 06 wrz 2012, 10:05

Mnie się wydaje, że prawa...bo mam wrażenie, ze ma taki odruch przy stąpaniu, że "znaczy głową" jak mi to kiedyś wet określił...ale najlepiej niech specjalista oceni.. ;-)
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 44
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Na ktora lape kuleje?

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 06 wrz 2012, 11:50

moim i nie tylko moim skromnym zdaniem jest to jednak prawa przednia łapka
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
trzymaj się mocno swoich chmur
http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=1320466
myszo1skoczek
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika
Wiek: 41
Lokalizacja: Świdnik
Dołączył(a): 16 lut 2012, 09:29

Re: Na ktora lape kuleje?

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 06 wrz 2012, 14:00

ewachw napisał(a):Mnie się wydaje, że prawa...bo mam wrażenie, ze ma taki odruch przy stąpaniu, że "znaczy głową" jak mi to kiedyś wet określił...ale najlepiej niech specjalista oceni.. ;-)



Brawa dla Ewy :brawo::brawo::brawo:Tak wlasnie okreslil to wet ortopeda. Wlasnie o tej glowie mowil. Wobec tego pisze zaraz do firmy od ortez, niech zaczynaja szyc dla Kluseczki.

Wszystkim bardzo dziekuje za udzial w 'ankiecie' :-)
nebrot
Losowy avatar

Re: Na ktora lape kuleje?

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 06 wrz 2012, 15:36

Życzę Kluseczce :-)szybkiego powrotu do pełnej sprawności
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa/Żelechów
Pochwały: 16
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Na ktora lape kuleje?

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 06 wrz 2012, 18:18

nebrot napisał(a):
ewachw napisał(a):Mnie się wydaje, że prawa...bo mam wrażenie, ze ma taki odruch przy stąpaniu, że "znaczy głową" jak mi to kiedyś wet określił...ale najlepiej niech specjalista oceni.. ;-)



Brawa dla Ewy :brawo::brawo::brawo:Tak wlasnie okreslil to wet ortopeda. Wlasnie o tej glowie mowil. Wobec tego pisze zaraz do firmy od ortez, niech zaczynaja szyc dla Kluseczki.

Wszystkim bardzo dziekuje za udzial w 'ankiecie' :-)


:ooops:

Zdrówka dla Sabinki :-)
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 44
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Na ktora lape kuleje?

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 06 wrz 2012, 20:14

Merci :-)Od jutra orteza sie szyje :ok:
nebrot
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post