Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Nareszcie koniec wakacji :)

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 5 wrz 2012, o 21:45

Letty napisał(a):Haha a za parę lat przeczyta to córeczka i dopiero jej przykro będzie :lool: :lool: Ale chociaż piesek szczęśliwy :-P :lool:

doobre! :ok:
Bazooka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 6 wrz 2012, o 05:46

Aga i N napisał(a):Ja się nie ciesze z końca "wakacji", tudzież czasu wakacyjnego, bo nadchodzi zimno :-(

To tak jak ja. Nienawidze zimy :/
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 6 wrz 2012, o 11:28

Ja też się cieszę, że nareszcie koniec wakacji. Nie wiem dlaczego właśnie pod moją bramą dzieciaki sąsiadów zrobiły sobie plac zabaw. Więc okna trzeba zamykać, bo ciągle są wrzaski, krzyki i piski.
Tak od wczoraj jakoś ciszej. A ja właśnie mam urlop i w końcu mogę odpocząć :D
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 6 wrz 2012, o 15:15

Ja się cieszę i się nie cieszę :D Zaczęło się gimnazjum :nea: Ale koniec wakacji tzn. niedługo zima i zaczynamy przygodę z zaprzęgami :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Ale czekam już na następne wakacje.. znowu nas Monia będzie odwiedzac, będziemy spacerowac, cwiczyc, pokonywac kilometry z Jankiem :taniec: :taniec2: No i w przyszłym roku, jak wszystko dobrze pójdzie we wrześniu na zlocik :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 6 wrz 2012, o 15:49

niya napisał(a):Zapewne większość z Was ( zwłaszcza uczniowie ;)) chętnie by mi kamieniem w łepetynę dali za powyższy tytuł, :roftl:

Załapałabym się do tej większości :-P
Nie cierpię września, w ogóle jesieni nie lubię :nea: za to już nie mogę doczekać się zimy :lool:
W tym roku pierwszy dzwonek w szkole szczególnie mnie przerażał :-) Nie dosyć że zaczęłam klasę maturalną to jeszcze moja szkoła została przeniesiona do innej z którą za bardzo się nie lubimy :nea:
Jedyny plus jaki widzę w jesieni to organizacja za niecały miesiac dnia zwierząt przez mojego dyrka :yahoo:
Kala po raz 3 będzie zgłoszona na wystawę psów :lool:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Letty » 6 wrz 2012, o 16:54

niya napisał(a):
Haha a za parę lat przeczyta to córeczka i dopiero jej przykro będzie :lool: :lool: Ale chociaż piesek szczęśliwy :-P :lool:

ale dlaczego ma być jej przykro bo nie rozumiem? przecież to, że cieszę się na wspólny czas z psem którego trochę zaniedbałam przez 2 miesiące nie znaczy, że wakacje z córką były dla mnie męczarnią, tak to odebrałaś? no słowo daję........

No przecież żartowałam, bez przesady :-P :lool:
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez puma » 6 wrz 2012, o 22:09

Tak w temacie początku roku szkolnego.

Jechałam wczoraj z tatą na zakupy, w godzinach porannych. Rodziciel poirytowany przez całą podróż flugał pod nosem, że na ulicach takie korki i, że tak ciężko przedostać się na drugi koniec miasta, po pół godzinie dostaliśmy olśnienia, że przecież zaczął się wrzesień więc stąd ten zwiększony raban na ulicach :lool:

Ja wakacji jeszcze nie podsumowuję, bo został mi do ich końca niespełna miesiąc. Ale cieszyć się nie cieszę, tegoroczne wakacje niestety nie cieszyły mnie i nie będą już cieszyć nawet przez chwilę dlatego podzielam rozradowanie autorki wątku :-) Z niecierpliwością wyczekuję początków października kiedy to będę mogła rzucić się w wir pracy/nauki w 100% ,wypełnić sobie czas po brzegi i ze zmęczenia przestać myśleć o tym co teraz jeszcze spędza sen z powiek. Co oczywiście nie oznacza, że teraz leżę trzeci miesiąc do góry brzuchem i nie jestem w stanie sobie znaleźć konstruktywnego zajęcia, co to to nie :lool:
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 7 wrz 2012, o 10:42

Kalten napisał(a):
Aga i N napisał(a):Ja się nie ciesze z końca "wakacji", tudzież czasu wakacyjnego, bo nadchodzi zimno :-(

To tak jak ja. Nienawidze zimy :/

Ja dokładnie to samo...będzie krótszy dzień,zacznie się niedługo rok akademicki i mniej czasu dla psów :-( już zrobiło się zimniej trzeba się ubierać w dresy/bluzy, a nie jak w lecie spodenki,koszulka,tenisówki i hulaj dusza można iść z psem na wyprawę :-)
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 15 wrz 2012, o 22:12

a tymczasem w Irlandii....
Obrazek
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 17 wrz 2012, o 13:25

ehh a ja za 2 tygodnie zaczynam rok akademicki :-(( :-((
a co to znaczy? wreszcie będę często i regularnie na forum, poodwiedzam zaległe wątki itp :roftl: :roftl:

szczerze to jak sobie przypomnę te tropiki to aż tęskno mi do tej zimy..
nie cierpię upałów... buuuu
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje