Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Nareszcie koniec wakacji :)

Nieprzeczytany postprzez niya » 5 wrz 2012, o 18:55

Zapewne większość z Was ( zwłaszcza uczniowie ;)) chętnie by mi kamieniem w łepetynę dali za powyższy tytuł, :roftl: , ale ja naprawdę cieszę się z końca wakacji :). Z racji posiadania dziecka w wieku szkolnym i z racji braku opieki dla niej to przez czas wakacyjny zawsze pracuję na drugą zmianę przez 2 miesiące, a ponieważ dziecka nie zostawię samopas to po nieprzespanej nocy trzeba się dzieciem zająć, aż do czasu przyjazdu męża z pracy i kiedy on przejmował obowiązki ja padałam spać jak kamień i tak bite 2 miesiące. Całe wakacje pracowałam lub spałam :(. Ale, żeby nie marudzić długo to niezmiernie się cieszę, że już wrzesień! wreszcie mam kilka godzin dla siebie w ciągu dnia, wreszcie mogę wstac o 9 i wałęsać się z kubkiem herbaty bez celu po domu, wreszcie mam czas porządnie wymiziać psa bo przez te dwa miesiące nie miałam dla Amby zbyt wiele czasu i wszystkie obowiązki przy niej sprawował mój mąż począwszy od dłuższych spacerów, a skończywszy na wizycie u weta :(, ale nadrabiam! dziś ją wykąpałam, wysuszyłam, wyczesałam, wymiziałam, wzięłam na zakupy, do fryzjerki ( mnie czesano :P), na dłuuuugi spacer i nawet z nią po córkę do szkoły pojechałam, ugotowałam jej ulubione jedzonko, wzięłam do łóżka gdy książkę czytałam, a męża wygoniłam :roftl: :roftl: :roftl: . Marnotrawna psia mamusia usiłuje psa przekupić :-P
I wreszcie mam czas na moje ulubione forum :) , oh wszystko już jest jak być powinno!!!

Tak się tylko podzielić swoją radością chciałam :) NIECH ZYJE WRZESIEŃ!
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Re: Nareszcie koniec wakacji :)

Nieprzeczytany postprzez Letty » 5 wrz 2012, o 18:57

niya napisał(a):Zapewne większość z Was ( zwłaszcza uczniowie ;)) chętnie by mi kamieniem w łepetynę dali za powyższy tytuł, :roftl: , ale ja naprawdę cieszę się z końca wakacji :). Z racji posiadania dziecka w wieku szkolnym i z racji braku opieki dla niej to przez czas wakacyjny zawsze pracuję na drugą zmianę przez 2 miesiące, a ponieważ dziecka nie zostawię samopas to po nieprzespanej nocy trzeba się dzieciem zająć, aż do czasu przyjazdu męża z pracy i kiedy on przejmował obowiązki ja padałam spać jak kamień i tak bite 2 miesiące. Całe wakacje pracowałam lub spałam :(. Ale, żeby nie marudzić długo to niezmiernie się cieszę, że już wrzesień! wreszcie mam kilka godzin dla siebie w ciągu dnia, wreszcie mogę wstac o 9 i wałęsać się z kubkiem herbaty bez celu po domu, wreszcie mam czas porządnie wymiziać psa bo przez te dwa miesiące nie miałam dla Amby zbyt wiele czasu i wszystkie obowiązki przy niej sprawował mój mąż począwszy od dłuższych spacerów, a skończywszy na wizycie u weta :(, ale nadrabiam! dziś ją wykąpałam, wysuszyłam, wyczesałam, wymiziałam, wzięłam na zakupy, do fryzjerki ( mnie czesano :P), na dłuuuugi spacer i nawet z nią po córkę do szkoły pojechałam, ugotowałam jej ulubione jedzonko, wzięłam do łóżka gdy książkę czytałam, a męża wygoniłam :roftl: :roftl: :roftl: . Marnotrawna psia mamusia usiłuje psa przekupić :-P
I wreszcie mam czas na moje ulubione forum :) , oh wszystko już jest jak być powinno!!!

Tak się tylko podzielić swoją radością chciałam :) NIECH ZYJE WRZESIEŃ!

Haha a za parę lat przeczyta to córeczka i dopiero jej przykro będzie :lool: :lool: Ale chociaż piesek szczęśliwy :-P :lool:
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Ryuusaku » 5 wrz 2012, o 18:57

Moje "szczęście" będzie trochę niepoważne jak na kogoś w moim wieku, no ale są różne zainteresowania.... *kaszel*

NARESZCIE MNIEJ GIMBUSÓW W GRACH MMO *Kaszel* dziękuje wypowiedziałem się
Ryuusaku
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez niya » 5 wrz 2012, o 18:59

Haha a za parę lat przeczyta to córeczka i dopiero jej przykro będzie :lool: :lool: Ale chociaż piesek szczęśliwy :-P :lool:

ale dlaczego ma być jej przykro bo nie rozumiem? przecież to, że cieszę się na wspólny czas z psem którego trochę zaniedbałam przez 2 miesiące nie znaczy, że wakacje z córką były dla mnie męczarnią, tak to odebrałaś? no słowo daję........

-- 5 wrz 2012, o 20:03 --

Ryuusaku napisał(a):Moje "szczęście" będzie trochę niepoważne jak na kogoś w moim wieku, no ale są różne zainteresowania.... *kaszel*

NARESZCIE MNIEJ GIMBUSÓW W GRACH MMO *Kaszel* dziękuje wypowiedziałem się

Ja Cię nie rozumiem, ale mój dorosły brat... ekhm pracujący w powazniej firmie i wielki miłosnik gier online w dniu 3 września na GG miał opis " hej ho hej ho do szkoły by się szło... internet bez dzieci jest piękny!" :roftl:

bez obrazy, to słowa mojego brata ;)
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Dybrissa » 5 wrz 2012, o 19:07

No mamuśka ma teraz wakacje, a tutaj pilni uczniowie muszą do szkoły chodzic. A ty jeszcze o tym tak bestialsko piszesz! :roftl:
Dybrissa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 5 wrz 2012, o 19:27

Czy ja się cieszę, że już koniec wakacji :scratch Dobre pytanie.
Z jednej strony tak, po nocce spokojnie mogę spać do 15.
Ale z drugiej strony ... mając cztery drugie zmiany nie będę przez 4 dni widziała dziecka.
Ogólnie to się chyba cieszę. Młody w wakacje nie miał żadnych obowiązków (nie licząc wlewania wody do psich misek), mamuśka całkowicie odpuściła mu jakąkolwiek dyscyplinę. Najlepsze jest to, że ja będę miała więcej czasu dla siebie.
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez niya » 5 wrz 2012, o 19:33

Szpak napisał(a):Czy ja się cieszę, że już koniec wakacji :scratch Dobre pytanie.
Z jednej strony tak, po nocce spokojnie mogę spać do 15.
Ale z drugiej strony ... mając cztery drugie zmiany nie będę przez 4 dni widziała dziecka.
Ogólnie to się chyba cieszę. Młody w wakacje nie miał żadnych obowiązków (nie licząc wlewania wody do psich misek), mamuśka całkowicie odpuściła mu jakąkolwiek dyscyplinę. Najlepsze jest to, że ja będę miała więcej czasu dla siebie.

Nie pisz tak bo zaraz się dowiesz, że za parę lat Twoje dziecko to przeczyta i mu przykro będzie :D:d:d:d

proszę wybaczyć nie mogłam sie powstrzymać przed tą drobna uszczypliwością ;)
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 5 wrz 2012, o 19:37

niya napisał(a): Nie pisz tak bo zaraz się dowiesz, że za parę lat Twoje dziecko to przeczyta i mu przykro będzie :D:d:d:d

proszę wybaczyć nie mogłam sie powstrzymać przed tą drobna uszczypliwością ;)

Przykro mi moja droga uszczypliwość Ci nie wyszła :-P gdyż me dziecię to wszystko wie :roftl:
Szpak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 5 wrz 2012, o 19:46

Ja tu nic przykrego nie widzę, wręcz przeciwnie. Nie każdy rodzic może sobie pozwolić na taki "luksus" bycia ze swoim dzieckiem we wakacje, bo podrzuca to jednej babci, to drugiej, to do pracy zabiera, a w pracy u dorosłych może być niezła "nuuuda"...
Ja się nie ciesze z końca "wakacji", tudzież czasu wakacyjnego, bo nadchodzi zimno :-(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez niya » 5 wrz 2012, o 19:49

Przykro mi moja droga uszczypliwość Ci nie wyszła :-P gdyż me dziecię to wszystko wie :roftl:

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje